Триває збір пропозицій до плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

19 березня

1584533339 562x295 3 0 nw3 січня 2020 року розпочато процес підготовки нового плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, реалізація якого триватиме з вересня 2020 року по серпень 2022 року.

Підготовка плану дій відбуватиметься у кілька етапів.

З лютого по квітень 2020 року триватиме збір ідей та пропозицій, який передбачає проведення онлайн та публічних заходів. Після опрацювання отримані пропозиції у травні – червні 2020 року планується винести на онлайн голосування для вибору відповідно до рекомендацій Партнерства не більше 20 заходів.

Пропонуємо долучитись до підготовки нового плану дій, подавши пропозиції, які мають відповідати:

1) Цілямсталого розвитку 2030.

2) чотирьом основним цінностям Ініціативи:

- забезпечення доступу до публічної інформації;

- посилення участі громадськості у прийнятті рішень;

- забезпечення підзвітності органів влади;

- розвиток технологій та інновацій для забезпечення прозорості та підзвітності.

Подати пропозиції до плану дій можна до 31 березня 2020 року, заповнивши форму

Нагадуємо, що Ініціатива “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні функціонує з 2012 року – це багатостороння міжнародна ініціатива, що покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. Започаткована у вересні 2011 року лідерами 9 організацій громадянського суспільства та 8 урядів (Бразилія, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, Південна Африка, Великобританія та США).

Детальніше про збір пропозицій до плану дій можна ознайомитись за посиланням.

Додатково:

Офіційний вебсайт міжнародної Ініціативи«Партнерство «Відкритий Уряд».

Відеороликпро Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд».