Амбулаторії загальної практики сімейної медицини Стрийського району отримають ще 8 позашляховиків

25 березня

90938276 3057771880950471 6387463401127280640 oАвтомобілі Renault Duster цими днями передадуть у медичні заклади сіл Угерсько, Кавсько, Жулин, Стрілків, Великі Дідушичі, Подорожнє, Любинці,Нижня Стинава.

“Наше завдання не лише забезпечити лікарні необхідним обладнанням, а й подбати про комфортний доїзд лікарів до пацієнта. Переконаний, що ці нові автомобілі допоможуть медикам бути ще більш мобільними та оперативна реагувати, задля збереження здоров’я мешканців Львівщини. Також хочу відзначити високу соціальну відповідальність бізнесу на Львівщини. Компанія постачальник цих автівок ТОВ «Галич-Моторс» вже після того, як її визнали переможцем тендеру, добровільно знизила ціну на понад мільйон гривень”, - відмітив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

"Це позитивна новина для Стрийщини в тяжкий час пандемії коронавірусу! Висловлюємо слова подяки голові Львівської ОДА Максиму Козицькому, першому заступнику Василю Лозинському, заступникам Івану Собку, Юрію Холоду. Сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю для розвитку Стрийщини і України загалом!",- зазначив голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.