АТ «Укргазвидобування» профінансувало закупівлю захисних костюмів для медичних працівників Стрийської центральної районної лікарні

7 квітня

91851604 985435231858641 719809546414981120 o 1З метою долучення до спільної боротьби з пандемією АТ «Укргазвидобування» профінансувало закупівлю 960 захисних костюмів, які дозволять знизити ризик зараження медичних працівників при огляді хворих в період швидкого розповсюдження коронавірусної інфекції
Covid-19.

Стрийська центральна районна лікарня є базовим центром в районі та загалом забезпечує необхідною медичною допомогою понад 60 тисяч мешканців. Саме до цієї лікарні будуть потрапляти інфіковані пацієнти, які потребуватимуть нагальної медичної допомоги або госпіталізації.

Крім того, на території Стрийського району знаходиться 9 виробничих об’єктів АТ «Укргазвидобування» та проживають 1100 працівників компанії.

Підтримка відповідальними підприємствами регіонів своєї виробничої діяльності є дуже важливою у важкі для країни часи. В теперішній час місцева влада і корпоративний сектор мають об’єднати свої зусилля, щоб створити умови для якнайшвидшого подолання пандемії в Україні.

Від мешканців Стрийщини щиро дякуємо благодійникам!