24-25 квітня відбудеться національна веб конференція "Розумна Взаємодія"

8 квітня

987654Бажаючих запрошують прийняти участь в національній веб конференції «Розумна Взаємодія», яка відбудеться 24-25 квітня 2020 року. «Розумна Взаємодія» включена Урядом до щорічних планів дій з виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року №68/2016.

Протягом конференції будуть розглянуті інновації в сфері міжсекторальної взаємодії для подолання сучасних викликів, а також заплановано обговорення в 3-х тематичних секціях:

- Національна стратегія підтримки розвитку громадянського суспільства з 2021 року;

- Децентралізація (в т.ч. багаторівневе врядування, розвиток громадського бюджету) за допомоги «Розумної Взаємодії»;

- Впровадження цілей сталого розвитку на місцевому рівні.

Планується до 500 учасників (представники громадянського суспільства, донорів, державного врядування та місцевого самоврядування).

Більш детальна інформація та форма на участь доступна за посиланням https://forms.gle/8Vw4iFQACsuFL7167.