Ще 5 амбулаторій на Стрийщині отримали автомобілі марки «Renault Duster»

8 квітня

DSCN13091Сьогодні, 8 квітня, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук та голова Стрийської районної ради Роман Козак вручили ключі від 5 новеньких автівок марки «Renault Duster» головним лікарям амбулаторій первинної медичної допомоги Стрийщини, а також захисні костюми для медиків, засоби індивідуального захисту (маски, распіратори) та антисептики. Участь у вручені взяв директор КНП «Стрийська ЦРЛ» Олексій Ігнатов.

Автомобілі передали амбулаторіям сіл Стрілків, Подорожне, Жулин, Любинці та Великі Дідушичі.

Варто відмітити, що автівки, вартість яких 457,0 тис грн., придбані за кошти Державного бюджету по програмі «Сільська медицина».DSCN13191

«Держава подбала, щоб забезпечити заклади первинної ланки охорони здоровя необхідним транспортом та одночасно про комфортний доїзд медиків до пацієнтів. У теперішній складний час пандемії коронавірусу ці нові автомобілі допоможуть сімейним лікарям оперативно реагувати на виклики хворих», - зазначив голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.

Зазначимо, що раніше такі автомобілі вже отримали амбулаторії первинної медичної допомоги Лисятич, Дашави, Лисович, Нежухова, Верчан та Конюхова.DSCN0833