Вітаємо сімейних лікарів з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

19 травня

364177 1

День сімейного лікаря був започаткований в 2010 році. У нас, в Україні, майже 22 тисячі сімейних лікарів, які надають медичну допомогу майже 30 мільйонам наших громадян.

Сімейний лікар – це комплексний постійний нагляд та турбота за нашим станом здоров'я. Це людина, яка день за днем допомагає нам та нашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям.

Бажаємо вам, шановні лікарі, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги!
Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет, хай завжди квітне серед вас, порозуміння, злагода й повага!
Глибоко вдячні вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!