На Стрийщині виплачують ветеранам УПА, політв’язням та реабілітованим грошову допомогу з нагоди Дня Героїв

21 травня

87итрпЗ нагоди відзначення 23 травня Дня Героїв, відповідно до розпорядження голови ЛОДА від 13.05.2019 №451 «Про затвердження Порядку надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» у новій редакції та потерпілим від політичних репресій» мешканці нашого району, а саме: 28 ветеранів УПА, 41 вдова політв’язнів та 2 вдови учасників бойових дій УПА, отримають разову грошову допомогу в розмірі по 2102 грн. за рахунок коштів обласного бюджету. Загальна сума коштів складає 149,2 тисяч гривень.

Виплата проводиться управлінням соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації через відділення поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів.

Окрім цього, за рахунок коштів районного бюджету здійснюється щомісячна доплата до пенсії учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА в розмірі по 600,00 гривень кожному, а також зазначеним категоріям надається адресна грошова допомога на відшкодування за оплату житлово-комунальних послуг.