Долішненська сільська рада повідомляє про громадське обговорення

3 червня

fotoДолішненська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації – генерального плану села Долішнє Стрийського району Львівської області.

Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Долішнє Стрийського району Львівської області проводиться з 2 червня  по 16 червня 2020 року.

Пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану села Долішнє Стрийського району Львівської області подаються у письмовій формі до Долішненської сільської ради у строк з 2 червня по 16 червня 2020 року за адресою: 82480 Львівська область, Стрийський район, село Долішнє, вул. Багнянська, буд.2, тел.. (03245)66238, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Долішнє Стрийського району Львівської області