Дорожники ліквідовують наслідки негоди на Стрийщині

26 червня

1593151119 613x321.81284694687 3 0

У зв’язку із негодою на Львівщині, зруйновано дорожнє покриття автомобільної дороги С141828 Подорожнє-Зарічне у Стрийському районі.

Зокрема, на ділянці під’їзд у с. Зарічне розмило насип автошляху протяжністю 100 м.п. Станом на сьогодні на автомобільній дорозі підрядна організація ДП “Львівський облавтодор” проводить аварійно-відновлювальні роботи для безпечного проїзду до села.

Окрім того, директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський проінспектував ситуацію на автомобільних дорогах С140538 Дубравка – Сулятичі та С140550 Мельнич –Чертіж Жидачівського району. За його словами, ці дороги є проїзними.

“Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА в оперативному режимі проводить моніторинг ситуації та визначення об’ємів заподіяної шкоди для відновлення проїзду автомобільними дорогами”, - наголосив Орест Шуліковський.

Нагадаємо, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко скерував листа РДА, відповідно до якого влада на місцях повинна оперативно інформувати департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації про обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах у своїх регіонах.