Реформа інтернатів - це незворотній процес, у якому Львівщина є лідером та прикладом для країни, - Юрій Холод

26 червня

 1593172009 613x321.78639798489 3 0

Поточні результати співпраці Львівської обласної державної адміністрації з Проектом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) щодо реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області розглянули сьогодні, 26 червня.

Засідання відбулось у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода за участі керівниці проектів Проєктного офісу SURGe Тетяни Юрович.

Проект EDGE – це гнучка ініціатива, спрямована на вирішення найактуальніших проблем у реформуванні влади та економічному розвитку України. EDGE надав підтримку урядовим партнерам, щоб посилити їхню спроможність впроваджувати реформи шляхом застосування найкращих міжнародних практик менеджменту.

«Реформа інтернатів - це незворотній процес, у якому Львівщина є лідером та прикладом для країни. У цьому сьогодні ми ще раз переконалися під час розмови з представниками Канадського Проєкту SURGe. Найважливіші зараз питання - допомогти громадам з впровадженням усіх базових послуг для дітей з вразливих категорій. Говоримо про соціальну, освітню та медичну складову», - зазначив Юрій Холод.

За словами заступника голова ОДА для цього потрібно: чітке розуміння потреб громад, оцінка їхньої спроможності, аналіз того, що є і що потрібно ще зробити, допомога з бюджетним плануванням та коштами, навчання, повноваження та стандарти роботи соціального менеджера.

Нагадаємо, 9 червня у с. Корналовичі Самбірського району запрацював Центр соціальної підтримки дітей та сімей. Центр створили в результаті трансформації Самбірського районного дитячого будинку змішаного типу «Рідний дім».  Відтак, у закладі функціонує чотири відділення: «Матері з дітьми», «Термінового влаштування», «Служби підтримки сім’ї» та «Служби раннього втручання».

Зазначимо, що з листопада 2019 року розпочався новий 5-річний канадський Проект «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що направлений на посилення спроможності уряду України планувати та впроваджувати реформи, що відповідають потребам громадян. 

У його межах передбачено підтримку реформи системи інституційного догляду та виховання дітей, зокрема у Львівській області.