Стартує річний проєкт «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні»

26 червня

1593171995 613x321.77870090634 3 0 nw

Спілка «Громадські ініціативи України» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) розпочинає реалізацію річного проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні».

Молоді громади часто зустрічаються з викликами налагодження комунікації та партнерства із громадськими організаціями.

Метою проєкту є ініціювання в 8 пілотних громадах побудови системної співпраці між органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями. А також має на меті знайти шляхи співпраці з громадськими організаціями та залучити їх до вирішення місцевих проблем або надання послуг членам громади.

В межах проєкту Спілка «Громадські ініціативи України» у співпраці з місцевими громадами планує розробити та впровадити у вибраних громадах місцеві програми підтримки громадянського суспільства, які включатимуть в себе дієві механізми співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та ініціативними групами.

Основні етапи проєкту:

• навчальний компонент;
  • спільна робота над локальними програмами розвитку громадянського суспільства в ОТГ;
  • менторський супровід впровадження змін в громадах;
  • серія інтеграційних заходів для поглиблення співпраці і обміну досвідом.

Запрошуються сільські, селищні, міські ОТГ із усіх регіонів України.

Для участі необхідно заповнити форму, підписати та до 20 липня 2020 року надіслати на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши у темі листа «Назва ОТГ – заявка Нові форми співпраці влади та ГО».

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/document/d/1ZJGH31Y88jvxa2Sq3q4-mAHpt5RGEYlV/edit#

Відбір ОТГ до участі в проєкті грунтуватиметься на принципах прозорості, конкурентності та здійснюватиметься у два етапи: оцінювання заявок і співбесіди з представниками громад, які пройшли попередній відбір.

Результати будуть оприлюднені на сайті ngonetwork.org.ua та Facebook – сторінці facebook.com/ngonetwork.org.ua Спілки «Громадські ініціативи України», на початку серпня 2020 року.

Інформуємо, що Спілка «Громадські ініціативи України» об’єднує 25 громадських організацій з різних регіонів України, має більш як 10-річний досвід у розвитку та підтримці громадських ініціатив на локальному рівні та володіє власними розробками тренінгових курсів, що спрямовані на розвиток громадянської освіти та громадської активності, втілення в життя різного роду інструментів участі у співпраці з органами місцевого самоврядування та підтримки організаційного розвитку громадських організацій.

Детальніше за посилання