В РДА відбулась комісія на якій розглянули питання внутрішньо-переміщених осіб

26 червня

01 2

Сьогодні, 26 червня, керівник апаратурайонної державної адміністрації Юрій Вільшинський провів чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На комісії розглянуто сім заяв від осіб, які тимчасово проживають на території Стрийського району в зв’язку з переміщенням із зони антитерористичної операції, та звернулися до управління соціального захисту населення щодо призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги на проживання.

На підставі поданих документів комісія прийняла відповідні рішення щодо призначення соціальних виплат заявникам відповідно до Постанови КМУ від 08.06.2016 №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».