Привітання голови райдержадміністрації Любомира Кащука з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

28 червня

Шановні мешканці Стрийщини!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді!

Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не забувають про обов’язки.

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Від нашої з вами єдності та дотримання законів Конституції залежить становлення та процвітання країни.

Цього світлого й урочистого дня бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай демократичні засади, що було закріплено цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, непохитне дотримання букви Конституції гарантує нам гідне майбутнє, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Також вітаю молоде покоління українців. Ваша молодеча завзятість і патріотизм, нові ідеї та ініціативи вкрай потрібні сьогодні нашому району і нашій державі. Впевнений, що творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими, наше молоде покоління буде щоденно втілювати в життя та в розвиток нашого рідного й неповторного краю.

Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу. Зі святом дорогі українці!

З повагою,

голова райдержадміністрації Любомир Кащук