Привітання голови Львівської ОДА Максима Козицького із Днем Конституції України

28 червня

1593332744 613x321.88912133891 3 0 nw

Конституція України – це політична Біблія нашого народу, в якій задекларовано бажання жити у вільній, демократичній та європейській державі!

Дата прийняття Конституції назавжди увійде в підручники, як одна з найважливіших в багатовіковій історії українського народу. Сьогодні по-особливому ми усвідомлюємо значення цієї епохальної події. Адже в часи російсько-української війни з сумом спостерігаємо, як окупанти порушують гарантовані Конституцією права та свободи українських громадян в анексованому Криму та на окупованій території Донбасу.

У Конституції України не лише прописані основні права, свободи та обов’язки громадян. Основний Закон фіксує один з найголовніших її постулатів – єдиним джерелом влади в Україні є народ.

Тому кожен з нас має докласти усіх зусиль, щоб зберегти вільну, демократичну, європейську та суверенну Україну.

З Днем Конституції України!

Слава Україні!