Привітання голови РДА Любомира Кащука з Днем Національної поліції України

5d1d9ca8e4709424192793

Шановні працівники Національної поліції Стрийщини!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!
Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій громадян, захищати їхні права та інтереси від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції Стрийщини за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню законності.
Щастя, миру й добробуту вам, вашим рідним та близьким!
                                                Зі святом!

Голова Стрийської районної