З метою соціального супроводу сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах

10 липня

Без названияВиявлення та соціальний супровід сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, – один із основних напрямків діяльності суб’єктів соціальної роботи району. З цією метою регулярно проводяться виїзди соціальних працівників у села Стрийщини.

Так, сьогодні, 10 липня, працівники Стрийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістами служби у справах дітей Стрийської РДА, ювенальної превенції Стрийського відділу поліції, органу місцевого самоврядування здійснили візит в одну з сімей району, яка перебуває у складних життєвих обставинах.
Було обговорено проблемні питання родини та надано поради з розв’язання соціальних проблем, соціально- педагогічні консультації щодо налагодження внутрішньо- сімейних стосунків, зменшення асоціальної поведінки, відповідального ставлення до власного життя, психологічна підтримка.