В РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 липня

DSCN9891

З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань сьогодні, 30 липня, під головуванням керівника апарату Стрийської райдержадміністрації Юрія Вільшинського, за участю керівників управлінь, установ району, відділів та структурних підрозділів РДА проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.
У ході роботи розглянули 7 питань: щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав (3), про розв’язання спору щодо участі у вихованні дитини(3), затвердження персонального складу міждисциплінарних команд для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.
На засіданні комісії заслухали громадян щодо їхніх причин і мотивів звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято компетентні і виважені рішення з розв’язання порушених проблем.