На Стрийщині триває робота мобільних групи з перевірки закладів щодо дотримання рекомендацій в умовах карантину

30 липня

Як уже зазначалося раніше, у Стрийському районі створено мобільні групи, які проводять перевірки закладів щодо дотримання суб’єктами господарювання та громадянами рекомендацій в умовах адаптивного карантину щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусної інфекції COVID-19, спричиненої корона вірусом.
За період з 23.07. по 29.07.2020 року здійснено 35 заходів контролю на різних об’єктах. Виявлено порушення на 11 об’єктах торгівлі продовольчими товарами. Основні види порушень:

не проводиться температурний скринінг працівникам закладів перед початком роботи закладів з відповідною фіксацією даних у журналах довільної форми, відсутнє відповідне маркування щодо дотримання соціальної дистанції не менше 1,5 м, не проводиться вологе прибирання приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників та відвідувачів з використанням дозволених МОЗ України дезінфікуючих засобів з кратністю кожні 2 години, не всі заклади забезпечені паперовими рушниками разового використання, антисептиками для рук у санвузлах при наявності антисептиків на робочих місцях продавців, об’єкти продовольчої торгівлі та громадського харчування не зареєстровані у системі державної реєстрації як потужності з та виробництва та обігу харчових продуктів у відповідності до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Усім керівникам або власникам цих закладів скеровані пропозиції щодо забезпечення виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при функціонуванні закладів в умовах карантину.
Робота мобільних груп триває.