На Програму капітального будівництва об'єктів соціально-культурного призначення скерували майже 20 млн грн

31 липня

1596110920 613x321.18547140649 3 0 nwВ області за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету реалізується Програма капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

Програмою передбачається проведення капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів соціально-культурного, житлово-комунального призначення, медичних, навчальних закладів області.

Надходження частини коштів від відчуження майна, яке належить до обласної комунальної власності, цього тижня дозволило виділити 19,7 млн. грн. на зазначену Програму. Зокрема, кошти спрямовано для оплати робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту навчальних закладів у сумі 7,1 млн. грн, медичних установ – 8,5 млн. грн та інших об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 4,1 млн. гривень.