Звернення до мешканців Стрийщини!

uvaga 1280x720

Шановні мешканці Стрийщини!

Сьогодні Україна з усім світом протидіють поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу (COVID-19). На це спрямовані зусилля влади всіх рівнів, медиків, надзвичайників, працівників правоохоронних органів та інших служб. У рамках загальнодержавного карантину, котрий триватиме до 31 серпня 2020 року, впроваджено низку превентивних та безпекових заходів.
Штаб з ліквідації COVID-19 у Стрийському районі, з метою запобігання зараженню краян цією недугою, закликає мешканців дотримуватися заходів безпеки, зокрема маскового режиму та відповідної дистанції при відвідуванні:
- магазинів, закладів громадського харчування, побутового обслуговування та ін.;
- громадського транспорту;
- Богослужінь у храмах.
Від кожного з нас залежить розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.
Дорогі краяни! Закликаємо вас з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

Ми разом обов’язково подолаємо це випробування!

Будьте здорові! Бережіть близьких, бережіть себе!