Серпнева нарада керівників закладів освіти Стрийщини дала старт новому навчальному року

28 серпня

ФОТО

Традиційно старт кожному навчальному року дають серпневі зустрічі освітян. Так учора, 27 серпня, в актовій залі Нежухівської СЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася інструктивно-методична нарада керівників закладів освіти району.

Участь у нараді взяв начальник відділу моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Львівській області Тарас Ілечко.

Освітяни обговорили питання про ключові аспекти забезпечення якості освіти: реалії, проблеми, перспективи; про організацію навчально-виховного процесу у 2020-2021 навчальному році у закладах освіти району, про викладання навчальних предметів.