16 вересня в області звучатимуть сирени

14 вересня

16 вересня буде проводитись перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту.

Для оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен протягом п’яти хвилин у період з 14:50 до 14:55 год. 16 вересня 2020 року буде транслюватись відповідне повідомлення через засоби обласного теле- та радіомовлення (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал Перший Західний, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо  “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц).

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.