Привітання т.в.о голови - керівника апарату Стрийської райдержадміністрації Юрія Вільшинського з Днем рятівника

17 вересня

Привітання начальника ГУ ДСНС України з Днем рятівника - ДСНС України

Шановні рятівники Стрийщини!

Щиро вітаю всіх працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника.

Відзначення вашого свята є державним визнанням неоціненного внеску людей, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Мешканці Стрийщини високо цінують вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій нелегкій службі, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!

З повагою, т.в.о. голови – керівник апарату

Стрийської райдержадміністрації          Юрій Вільшинський