Всеукраїнський патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

18 вересня

Athletic Events - Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв... | Facebook

Управління соціального захисту населення повідомляє, що 26 вересня у Львові відбудуться змагання з легкоатлетичного кросу та скандинавської ходьби, у рамках проведення всеукраїнського патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”. Приїзд, реєстрація учасників 26 вересня з 9.00-09.45. Урочисте відкриття та початок змагань о 10.00 год. Заявку про участь можна подати: до 24 вересня 2020 року на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в день проведення змагань (Стрийський парк, Львівська область ДЮСШ, вул.Уласа Самчука,8)

Учасником змагань може бути особа, якій на день проведення змагань (26 вересня) виповнилося 18 років. Діти та молодь до 18 років можуть приймати участь за письмової згоди або присутності когось із батьків. Обов’язковою умовою участі у змаганнях є медична довідка-допуск до участі у змаганнях, та заява з особистим підписом, яка свідчить про те, що кожен учасник заходу бере участь у змаганнях на власну відповідальність.

Проведення даного забігу є проявом поваги та гордості за тих Героїв України, які загинули за боротьбу і незалежність України. Кожна людина може продемонструвати свою повагу та вдячність тим, хто віддав своє життя задля того, щоб інші жили в незалежній Україні.