Управління соціального захисту населення інформує

Соціальний захист населення інформує!

Управління соціального захисту населення Стрийської РДА повідомляє, що на виконання Закону України «Про соціальні послуги» департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації у 2020 році закуплено соціальні послуги:

- «Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство». Згідно договору про надання соціальних послуг, послуги надає громадська організація «Осоння»(контакти:м.Львів, вул. Б.Хмельницького, 40 тел:0986990362

- «Надання тимчасового притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства та їхніх дітей».Згідно договору про надання соціальних послуг, послуги надає громадська організація «Центр «Жіночі перспективи»(контакти:тел:0676740770).

- «Надання психологічної підтримки та підтримки та подолання послуг алко-, наркозалежним».Згідно договору про надання соціальних послуг, послуги надає благодійний фонд «Назарет»(контакти:Дрогобицький район, с.Добрівляни,тел:0996616678,0676790560).