У понеділок стартує форум Creative Ukraine

15 жовтня

 1602764977 613x321.59528907923 3 0 nw

У понеділок, 19 листопада, розпочне свою роботу форум Creative Ukraine. Про це інформують у Міністерстві культури та інформаційної політики України. 

Creative Ukraine - форум, що формує простір для діалогу та обміну досвідом між державними службовцями, міжнародними експертами та креативним бізнесом щодо адаптації до реалій, спричинених пандемією.

Цього року Форум вперше відбудеться в унікальному гібридному форматі. Він покликаний сформувати оптимальні шляхи підтримки креативних індустрій України в умовах нової реальності. 

Серед спікерів - представники держорганів України, урядів ЄС, HBO та інших відомих компаній, Стенфордського й Гарвардського університетів, креативні бізнеси, донорські організації, українські та міжнародні креативні діячі. 

Зареєструватися на захід можна за посиланням. Форум проводиться онлайн з використанням сучасних онлайн-платформ та інтерактивних інструментів. Опісля реєстрації, усі деталі участі надішлють на пошту.

Ознайомитися із детальною програмою можна тут. 

У межах форуму відбудуться панельні дискусії з українськими та міжнародними експертами; секторальні модулі, де в інтерактивному форматі запрошують ділитися ідеями підтримки та розвитку секторів креативної економіки (кіноіндустрія, мода, книговидання, концертна індустрія, народні художні промисли). Мета секторальних модулів — зібрати ідеї для подальшого опрацювання їх у державні політики та програми.

Стати учасниками дійства запрошують представників органів державної влади, креативних підприємців і діячів культури, експертів у сфері культури та економіки, представників громадянського суспільства.

На форумі Creative Ukraine можна:

  • дізнатися про значення креативних індустрій для економіки України;
  • почути, як креативні індустрії за кордоном адаптуються до викликів, спричинених пандемією;
  • висловити ідеї щодо державної політики підтримки креативних індустрій і формування креативної економіки;
  • знайти нові партнерства, інвесторів чи фінансування від донорських організацій.

Стартуватиме захід о 9:00 годині.