Поетичний марафон «Поезіє, красо моя окрасо» в бібліотеці с. В.Лукавиця

20 березня

поезія

19 березня в бібліотеці села Верхня Лукавиця відбувся поетичний марафон «Поезіє, красо моя окрасо», присвячений до Всесвітнього дня поезії. Зі вступним словом до присутніх звернулася бібліотекар Любов Дросик. У виконанні учасників заходу були прочитані твори Ліни Костенко, Івана Світличного, Тараса Шевченка, Анни Ахматової. Під час заходу користувачі бібліотеки могли ознайомитись з книжковою виставкою "Поезія - це завжди неповторність...".
А в Народному домі села Луги проводився вечір поезії: ,,Не вмре поезія, поки душа бажає зирнути в ті краї, де око не сягне..." з юнацтвом і учнями 8-9 класів. Юрків Віра читала поезію Ігоря Калинця із книжки ,,Вогонь Купала", Коваль Неля читала вірші Василя Симоненка ,,Є в коханні і будні, і свята". Також молодь читала твори Віктора Романюка, Олександра Олеся, Василя Стуса. Поезія - це плід і роздумів, і вражень, поезія - пісня душі.

поезія3