Тиждень безпеки у початковій школі

20 березня

17360832 1383749385002064 965239685 n

Разом із весняним теплом у наш край прийшла й небезпека. Останні тижні ми стали свідками стихійних пожеж на полях, випалювання сухої трави та опалого листя. З метою попередження таких надзвичайних ситуацій в екосистемах та ознайомлення молодших школярів із їх причинами та наслідками, у НВК "СЗОШ-гімназія" ім. М. Шашкевича с. Дуліби провели Тиждень безпеки. Упродовж цих днів класні керівники початкових класів провели навчальні диктанти про лісові пожежі та спалювання сухої трави, тематичні уроки природознавства  «Бережіть природу від пожеж», на яких нагадали дітям про види пожеж у природі та які наслідки вони несуть за собою. У нестандартній формі провели уроки основ здоров’я у 2-4 класах. У рамках Тижня серед учнів 1-4 класів організували конкурс малюнків з безпеки «Захисти природу від вогню», де на уроках образотворчого мистецтва учні з допомогою олівців та фарб відобразили своє бачення, як запобігти пожежам у екосистемах та як допомогти природі відновитися після них.

З метою ознайомлення учнів із пожежною ситуацією, яка склалася в районі на початку березня; закріплення в учнів умінь щодо збереження і захисту власного здоров’я і життя під час пожежі та запобіганню виникненню пожеж у природі учні 2 класів відвідали пожежну частину м. Стрия. Для школярів також продемонстрували мультфільми та відеоролики з глибоким обговоренням їх змісту – «Літачки. Рятувальний загін», «Небезпека вигоряння сухої трави».
Підбиваючи підсумки Тижня безпеки, класні керівники початкових класів провели виховний захід «Легко вогник запалити, та не просто загасити», до якого залучили учнів молодших класів.