Задля безперебійного життєзабезпечення району

20 березня

Сьогодні, 20 березня, відбулась робоча зустріч першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука із керівниками служб, що забезпечують безперебійне функціонування району, – начальником Стрийського РЕМу Романом Дутком та головним інженером Стрийського УЕГГ Ігорем Стадником. Такі зустрічі проводяться в райдержадміністрації кожного понеділка. Сторони обговорити питання щодо безперебійного газо- та електропостачання в районі, а також визначення об’ємів робіт, що провели служби протягом тижня, що минув, та планів на поточний тиждень. Зокрема, Роман Дутко зазначив, що у селі Добрівлянии працівники РЕМу замінили трансформаторну підстанцію, що дасть змогу суттєво покращити подачу і якість напруги, дозволить забезпечити гостру необхідність у додаткових потужностях в цій зоні. Також провели ремонтні роботи в с. Н. Стинава, де лінії стрийських електромереж межують зі сколівськими. Ці роботи проводили спільними зусиллями із фахівцями Сколівського РЕМу. Цього тижня в районі планують замінити декілька електроопор.
Що стосується газової служби, її спеціалісти завершили ремонтні роботи газопроводу у селах Баня Лисовицька та Лисовичі. Про це повідомив під час зустрічі головний інженер УЕГГ Ігор Стадник. Крім того, обговорили проблему виникнення заборгованості за використання газу бюджетними установами та питання завершення до 1 квітня ц. р. комісійних обстежень газопроводів, що постачають газ до шкіл району, і подальшу передачу їх на баланс Стрийського УЕГГ.