Привітання т.в.о голови – керівника апарату Стрийської РДА з Днем Гідності та Свободи

deny gidnosti 2

Дорогі краяни!

Завтра ми відзначатимемо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

В цей день низько вклонімось Героям Небесної Сотні, які пішли у вічність заради нашого з Вами майбутнього, а також бійцям, що продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Їх подвиг є неоціненним для України. А нашим громадянським обов’язком є спільна праця, спрямована на розвиток і зміцнення рідної держави, на добробут і розквіт духовності нашого народу.

Щиро бажаю Вам, дорогі краяни, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добра, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Т.в.о. голови-керівник апарату