На Стрийщині долучилися до щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

25 листопада

IMG 637ffdfbf8958ace0bf0ab3d2db68f80 VМіжнародна спільнота щорічно підтримує акцію „16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Сьогодні, 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок на Стрийщині пройшов регіональний флешмоб «#НЕ_ламай_калину!», під час якого біля пам’ятника Будителям у м. Стрию (алея «Білої стрічки і червоної калини») та на території Стрийської центральної районної лікарні (алея «Клаптик надії») висадили саджанці калини, як етнонаціональний символ української жінки. До акції долучилися представники управління соціального захисту населення, відділу культури, освіти, громадськість, духовенство.
Даний захід покликаний привернути увагу громадськості на проблему насильства над жінками у нашій країні та у цілому світі.IMG aac2b622575732819a18b8b0b0983f86 V