У Стрию вшанували Ярослава Стецька

13 січня

received 1617528241741813 720x410 c default12 січня прогресивна громадськість Стрийщини, представники влади та духовенство зібралися біля пам’ятника видатного українського політичного та військового діяча, активного діяча ОУН, з 1941 р. — першого заступника провідника ОУН-Б С. Бандери, а згодом – голови Проводу ОУН-Б, очільника Антибільшовицького блоку народів, великого Українця Ярослава Стецька – з нагоди 109-ї річниці від дня його народження.

Розпочалися урочистості виконанням присутніми Гімну Українських Націоналістів. Поблагословили захід о. Іван Барабаш та о. Андрій Бінас. Після спільної молитви слово взяв голова Стрийської районної організації Конгресу Українських Націоналістів Микола Магас. Перед присутніми також виступили Михайло Алексеев (Правий сектор), Михайло Грицишин (Воля Задеревацька), Ярослав Ільків (Стрийська станиця Братства ОУН-УПА).
До підніжжя пам’ятника поклали квіти пам’яті від міської влади та від патріотичних сил Стрийщини. Завершився захід виконанням Державного Гімну України.