Prozorro: представників місцевого самоврядування запрошують до навчання у Школі Уповноважених осіб

11 лютого

 1612965479 613x321.8384547849 3 0За підтримки департаменту економічної політики Львівської ОДА, ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» запроваджує навчальну програму для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами й займатись закупівлями професійно.

Програму проведуть в межах проєкту «Школа Уповноважених осіб» як спосіб підвищення професійності закупівель у Західній Україні». Як пояснили у департаменті економічної політики згідно із законом, уповноважена особа – це особа замовника, відповідальна за проведення процедур закупівлі. Серед переваг впровадження уповноважених осіб – скорочення частки невдалих процедур, економія часу при організації закупівель, можливість професіоналізації функції закупівель та інші.

«Програма навчання включає теоретичний і практичний досвід та знання з публічних закупівель. Вона дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників, які делегують учасників до участі у «Школі Уповноважених осіб», - зазначили організатори.

Навчальна програма складається з чотирьох одноденних модулів, які відбудуться у Львові у березні-квітні 2021 року.

Участь у навчальній програмі – безкоштовна.

До участі запрошують – замовників-представників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Випускники «Школи Уповноважених осіб» отримають піврічну менторську підтримку від експертів «Центру громадського моніторингу та досліджень».

Кількість місць обмежена. За результатом розгляду анкет оберуть 20 учасників Школи.

Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити анкету до 22 лютого. 

За детальною інформацією можна звертатись у відділ публічних закупівель департаменту економічної політики Львівської ОДА за номером телефону: 261-22-00.

«Школа уповноважених осіб» відбувається за фінансової підтримки NED.