«Динаміка захворюваності на ковід в області є тривожною», - Орест Чемерис

5 березня

1614936762 613x321.75916098054 3 0Епідситуація на Львівщині погіршується. Про це сьогодні, 5 березня, під час брифінгу у Львівській ОДА розповів керівник департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Динаміка останніх днів є тривожною. Так, за кількістю і підтверджених випадків, звернень пацієнтів за медичною допомогою, кількістю госпіталізованих, кількістю викликів бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів із підозрою на ковід, ми повертаємося  до показників середини-кінця жовтня 2020 року», - зазначив він.

Так, за минулу добу із діагнозом COVID-19 в області госпіталізували 188 осіб. Скерували на самоізоляцію 1419 людей. Коронавірусну інфекцію методом ПЛР підтвердили у 646 людей. В реанімації перебуває 143 людей, з них на апаратах ШВЛ – 34. Загалом в стаціонарах перебуває – 1690 хворих.

Як зазначив Орест Чемерис, сьогодні завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43%.

Враховуючи ситуацію, керівник департаменту вкотре закликав мешканців області беззаперечно дотримуватись правил карантину. Максимально уникати місць масового скупчення людей, дотримуватись дистанції, гігієни рук.

Нагадаємо, що вчора МОЗ оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.