Режим роботи ЦНАПу

При Стрийській районній державній адміністрації функціонує Центр надання адміністративних послуг, який за принципом «єдиного вікна» надає адміністративні послуги. Якщо раніше жителям району доводилося звертатися до багатьох установ, розташованих в райцентрі, то тепер в одній можна отримати всі необхідні документи.
Процес отримання адміністративних послуг чітко регламентований Законом України "Про адміністративні послуги", який було ухвалено Верховною Радою України 6 вересня 2012 року щодо створення для клієнтів найбільш оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату.
Центр надання адміністративних послуг  – це постійно діючий робочий орган, створений при Стрийській районній державній адміністрації. В ньому надають адміністративні послуги через адміністратора. При цьому необхідний пакет документів здають одній особі (адміністратору) і через встановлений законодавством час отримують вже оформлений документ.
В роботі Центру, відповідно до затвердженого графіка, приймають участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, які надають суб’єктам звернень безкоштовну інформацію щодо вимог та порядку реалізації їх прав та законних інтересів, зокрема щодо:
1) переліку документів, необхідних для отримання певної адміністративної послуги;
2) вартості (у випадку встановлення плати) чи безоплатності процедури надання адміністративної послуги, документів необхідних для її реалізації;
3) терміну розгляду звернення;
4) вичерпного переліку підстав для відмови у задоволені звернення;
5) переліку суб'єктів надання адміністративних послуг, уповноважених вирішувати питання, що є предметом звернення;
6) видачу бланків заяв, надання допомоги при їх заповненні;
7) виконання інших функцій відповідно до законодавства.

В Центрі надання адміністративних послуг створені умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, скорочення та спрощення процедур отримання ними усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів.

Консультації щодо отримання послуг жителі району можуть отримати як у телефонному режимі, так і через веб-сайт Стрийської райдержадміністраації

(http:// stryi-rda.gov.ua)

У розділі «Центр надання адміністративних послуг» є можливість завантажити електронні форми заяв відповідно до інформаційних карток інформаційних послуг.

КОНТАКТИ:

Центр надання адміністративних послуг при Стрийській районній
державній адміністрації
розміщено за адресою:

81400, Львівська обл., м. Стрий,
вул.С.Бандери,буд.28
E-mail:

http:// stryi-rda.gov.ua

Тел.(факс): (0245) 7-03-67

 Графік роботи ЦНАПу

Графік прийому суб'єктів звернень адміністраторами Центру:

понеділок, вівторок, четвер — з 09.00 год. до 17.00 год.

середа —  з 09.00 год. до 20.00 год.

п'ятниця  — з 9.00 год. до 16.00 год.

без перерви на обід;

вихідний день – субота, неділя.

Керівник Центру надання адміністративних послуг –  Мазур Олександра Степанівна

Адміністратор    -    Берник Іванна Іванівна

Адміністратор    -    Бондар Галина Богданівна

Адміністратор    -    Гаврильців  Любов Теодорівна

РЕЖИМ ДОСТУПУ ДО ЦНАП

при Стрийській районній державній адміністрації  (м. СТРИЙ)

Центр надання адміністративних послуг при Стрийській районній державній адміністрації  розташований за адресою: м. Стрий, вул. Степана Бандери, 28 (перший поверх, каб.7).

Режим доступу до приміщення щодо отримання адміністративних послуг вільний.

Доїхати до Центу надання адміністративних послуг можна будь-яким міським громадським транспортом до зупинки ТЦ «Фуршет», або до зупинки по вул. Олесницького до  вул. С.Бандери.

Роботу Центру надання адміністративних послуг при Стрийській РДА прагнемо зробити максимально ефективною та зручною для кожного з відвідувачів. Свої побажання і пропозиції просимо надсилати на електрону адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або телефоном (0245) 7-03-67. Усі побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані.