Бюджет району

Про виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за 2017 рік

 

Бюджет Стрийського району на 2018 рік

Рішення Про районний бюджет Стрийського району на 2018 рік

________________________________________________________________________________________________

Бюджет Стрийського району у січні-жовтні 2017 року.

               Впродовж поточного року у Стрийському районі зберігається позитивна динаміка при виконанні як зведеного бюджету району, так і районного бюджету.

              Так, поступлення доходів до загального фонду зведеного бюджету без врахування субвенцій із Державного бюджетуза січень-жовтень 2017 року складають 185,5млн.грн., що становить 87,9 відсотка до уточнених річних (при належних 83,3 відсотка) та 109,7 відсотків до уточнених місячних бюджетних призначень, або понад місячний план поступило 16,4 млн.грн.

  Поступлення доходів загального фонду районного бюджету складають в сумі 133,6 млн.грн, що становить 83,4 відсотка до уточнених річних бюджетних призначень та 106,7 відсотка до уточнених місячних бюджетних призначень, або понад місячний план поступило 8,4  млн.грн.

Загалом, до бюджету Стрийського району у звітному періоді поступило доходів загального фонду на 53,7 млн.грн, або на 40,7 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Порівняно з аналогічним періодом 2016 року обсяг доходів загального фонду районного бюджету за січень-жовтень 2017 року збільшився на 42,0 млн.грн, або на 45,9 відсотка.

            За звітний період перевиконання доходів загального фонду до уточнених місячних призначень досягли всі бюджети району.

Видаткова частина зведеного бюджету Стрийського району за січень-жовтень 2017 року  разом із трансфертами з Державного бюджету по загальному фонду виконана в сумі 444,8 млн.гривень, що становить 80,5 відсотків до річних призначень та 93,1 відсотки до місячних призначень поточного року.

Видаткова частина районного бюджету за січень-жовтень 2017 року по загальному фонду виконана в сумі 394,0 млн.гривень, що становить 81,0 відсоток до річних призначень та 94,0 відсотки до уточнених призначень на 10 місяців поточного року.

В загальній сумі витрат районного бюджету видатки на оплату праці із нарахуваннями становлять 168,7 млн.грн., оплату енергоносіїв – 12,2 млн.грн., медикаментів 1,4 млн.грн., інші господарські витрати – в сумі 9,5 млн.грн. Капітальні витрати районного бюджету, враховуючи всі джерела надходжень, становлять 23,0 млн.грн. Витрати на соціальний захист населення з врахуванням субвенцій із Державного бюджету протягом 10-ти місяців поточного року проведені в сумі 167,3 млн.грн. 

  Заборгованості із виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ району, та інших захищених статтях витрат станом на 1 листопада 2017 року не має.

 


 Бюджет Стрийського району на 2017 рік

Проект рішення "Про затвердження районного бюджету на 2017 рік"


Семінар з питань особливостей формування та виконання місцевих бюджетів

DSCN044416 червня у Стрийській райдержадміністрації департамент фінансів облдержадміністрації спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України провів виїзний одноденний кущовий навчальний семінар з питань особливостей формування та виконання місцевих бюджетів.  У навчанні взяли участь керівники фінансово-бухгалтерських служб Грабовецької об’єднаної територіальної громади, Славської сільської ради, атакож бюджетних відділів фінансових управлінь Стрийської, Моршинської, Дрогобицької міських рад і Стрийської, Сколівської та Дрогобицької районних державних адміністрацій. На семінарі обговорили проблемні питання з вишукання додаткових надходжень до місцевих бюджетів, впорядкування структури видатків і мережі бюджетних установ, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.


загружено 104 січня

БЮДЖЕТ РАЙОНУ ВИКОНАНО

Успішними показниками завершено виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за доходами та видатками у 2016 році. Так поступлення доходів до загального фонду зведеного бюджетубез врахування субвенцій із Державного бюджетуза 2016 рік складають 164,2 млн.грн., що становить 132,7 відсотка до затверджених річних та 111,3 відсотка до уточненихрічних бюджетних призначень, або понад уточнений план поступило 16,7 млн.грн.

Поступлення доходів загального фонду до районного бюджету складають в сумі 115,4 млн.грн, що становить 119,6 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень та 106,5 відсотка до уточненихрічних бюджетних призначень, або понад уточнений план поступило 7,0 млн.грн.

Загалом, до бюджету Стрийського району у звітному періоді поступило доходів на 54,7 млн.грн більше, або на 50,0 відсотка, ніж за аналогічний період минулого року.

Порівняно з 2015 роком обсяг доходів загального фонду  районного бюджету в 2016 році збільшився на 35,9 млн.грн, або на 45,2 відсотка.

 За звітний період перевиконання доходів загального фонду до уточнених річних призначень (понад 100 відсотків) досягли всі місцеві бюджети району. 

Видаткова частина зведеного бюджету Стрийського району за 2016 рік по загальному фонду з врахуванням міжбюджетних трансфертів  виконана  в сумі 398,5 млн. гривень, що становить 97,8 відсотків до річних призначень. Видатки на заробітну плату з нарахуваннями склали 164,5 млн. гривень, що складає 63,6 відсотків у загальній сумі витрат  без субвенції із Державного бюджету. Забезпечено дострокову виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району за ІІ половину грудня 2016 року, станом на 01.01.2017 року заборгованості з виплати заробітної плати, оплати за спожиті енергоносії, захищених та інших статей витрат немає.

Крім цього, в повному обсязі забезпечено освоєння коштів із Державного, обласного, районного та місцевих бюджетів району по видатках капітального характеру.


Проект бюджету на 2017 рік в рамках програмно-цільового методу

3 листопада у Стрийській райдержадміністрації під керівництвом начальника фінансового управління РДА Наталії Меленик за участю заступника начальника фінуправління - начальника бюджетного відділу Вікторії Шкрібинець, головного спеціаліста бюджетного відділу Оксани Ілів проведено навчальний семінар із головними бухгалтерами та спеціалістами фінансових служб бюджетних установ щодо  формування прогнозу  районного бюджету Стрийського району на 2017 рік у форматі програмно-цільового методу. На семінарі працівники фінансового управління надали роз’яснювальну та практичну допомогу бухгалтерам бюджетних установ з питання складання бюджетних запитів на 2017 рік із застосуванням програмно-цільового методу відповідно до затвердженої наказом фінансового управління Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2017 рік з використанням програмно-цільового методу. У ході семінару надали вичерпні відповіді на запитання представників фінансових служб і відповідні доручення в установлений термін забезпечити подання відповідних документів у фінансове управління для забезпечення своєчасного та якісного формування проекту районного бюджету на 2017 рік.