Бюджет району

Виконання бюджету Стрийського району у січні-травні 2017 року

Бюджет Стрийського району у січні-квітні 2017 року

Виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за І-й квартал 2017 року

Виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за 2016 рік

Капітальні витрати, проведені відділом освіти у 2016 році

Капітальні витрати, проведені у 2016 році по Стрийській центральній районній лікарні. Капітальні витрати, проведені у 2016 році по установах культури, які фінансуються з районного бюджету

Стан освоєння коштів на виконання обласної Програми комплексного розвитку території Львівської області на 2016-2020 роки по виготовленню містобудівної документації та землевпорядної документації по зміні меж населених пунктів за 2016 рік

Освоєння коштів субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за 2016 рік

 Стан освоєння коштів субвенції з обласного бюджету за 2016 рік на виконання програми "Спортивний майданчик"


 Бюджет Стрийського району на 2017 рік

Проект рішення "Про затвердження районного бюджету на 2017 рік"


Семінар з питань особливостей формування та виконання місцевих бюджетів

DSCN044416 червня у Стрийській райдержадміністрації департамент фінансів облдержадміністрації спільно з Львівським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України провів виїзний одноденний кущовий навчальний семінар з питань особливостей формування та виконання місцевих бюджетів.  У навчанні взяли участь керівники фінансово-бухгалтерських служб Грабовецької об’єднаної територіальної громади, Славської сільської ради, атакож бюджетних відділів фінансових управлінь Стрийської, Моршинської, Дрогобицької міських рад і Стрийської, Сколівської та Дрогобицької районних державних адміністрацій. На семінарі обговорили проблемні питання з вишукання додаткових надходжень до місцевих бюджетів, впорядкування структури видатків і мережі бюджетних установ, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.


загружено 104 січня

БЮДЖЕТ РАЙОНУ ВИКОНАНО

Успішними показниками завершено виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за доходами та видатками у 2016 році. Так поступлення доходів до загального фонду зведеного бюджетубез врахування субвенцій із Державного бюджетуза 2016 рік складають 164,2 млн.грн., що становить 132,7 відсотка до затверджених річних та 111,3 відсотка до уточненихрічних бюджетних призначень, або понад уточнений план поступило 16,7 млн.грн.

Поступлення доходів загального фонду до районного бюджету складають в сумі 115,4 млн.грн, що становить 119,6 відсотка до затверджених річних бюджетних призначень та 106,5 відсотка до уточненихрічних бюджетних призначень, або понад уточнений план поступило 7,0 млн.грн.

Загалом, до бюджету Стрийського району у звітному періоді поступило доходів на 54,7 млн.грн більше, або на 50,0 відсотка, ніж за аналогічний період минулого року.

Порівняно з 2015 роком обсяг доходів загального фонду  районного бюджету в 2016 році збільшився на 35,9 млн.грн, або на 45,2 відсотка.

 За звітний період перевиконання доходів загального фонду до уточнених річних призначень (понад 100 відсотків) досягли всі місцеві бюджети району. 

Видаткова частина зведеного бюджету Стрийського району за 2016 рік по загальному фонду з врахуванням міжбюджетних трансфертів  виконана  в сумі 398,5 млн. гривень, що становить 97,8 відсотків до річних призначень. Видатки на заробітну плату з нарахуваннями склали 164,5 млн. гривень, що складає 63,6 відсотків у загальній сумі витрат  без субвенції із Державного бюджету. Забезпечено дострокову виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ району за ІІ половину грудня 2016 року, станом на 01.01.2017 року заборгованості з виплати заробітної плати, оплати за спожиті енергоносії, захищених та інших статей витрат немає.

Крім цього, в повному обсязі забезпечено освоєння коштів із Державного, обласного, районного та місцевих бюджетів району по видатках капітального характеру.


Проект бюджету на 2017 рік в рамках програмно-цільового методу

3 листопада у Стрийській райдержадміністрації під керівництвом начальника фінансового управління РДА Наталії Меленик за участю заступника начальника фінуправління - начальника бюджетного відділу Вікторії Шкрібинець, головного спеціаліста бюджетного відділу Оксани Ілів проведено навчальний семінар із головними бухгалтерами та спеціалістами фінансових служб бюджетних установ щодо  формування прогнозу  районного бюджету Стрийського району на 2017 рік у форматі програмно-цільового методу. На семінарі працівники фінансового управління надали роз’яснювальну та практичну допомогу бухгалтерам бюджетних установ з питання складання бюджетних запитів на 2017 рік із застосуванням програмно-цільового методу відповідно до затвердженої наказом фінансового управління Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2017 рік з використанням програмно-цільового методу. У ході семінару надали вичерпні відповіді на запитання представників фінансових служб і відповідні доручення в установлений термін забезпечити подання відповідних документів у фінансове управління для забезпечення своєчасного та якісного формування проекту районного бюджету на 2017 рік.