Формування громадської ради

Розпорядження голови Стрийської РДА від 11 квітня 2017 року №280 "Про затвердження нового складу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації"

Протокол установчих зборів з формування нового складу Громадської ради на 2017-2019р.р.

Уточнене повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з оновлення складу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації

      Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації на 2017-2018 роки відбудуться 11 квітня 2017 року за адресою: м.Стрий, вул.С.Бандери, 28 (3 поверх, зал засідань), поч. о 17.00.

Список учасників установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Стрийській РДА

 

з/п

Повна назва ІГС Прізвище, ініціали учасника установчих зборів
1. ГО «Еколого-туристичний просвітницький центр «Здоров’я» Сікора Олександр Петрович
2. ГО «Захист власників об’єктів нерухомості» Петрівський Микола Михайлович
3. ГО «Спілка учасників АТО Стрийщини» Пранник Іван Іванович
4. Стрийський благодійний фонд «Надія» Стасула Оксана Богданівна
5. ГО «Молодь Стрийщини» Фомін Назар Володимирович
6. Стрийська РО ВСТ «Колос» АПК України Ворко Любомир Михайлович
7. ГО «Федерація футболу Стрийщини» Куль Андрій Миколайович
8. Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Комарницький Юрій Дмитрович
9. Стрийська єпархія УГКЦ о.Мирон Гринишин
10. Асоціація керівників шкіл Стрийського району Смакал Анатолій Миколайович
11. Громадська Асоціація диригентів та регентів «Камертон» Буник Роман Ігорович
12. ГО «Розвиток громади» Грицьків Сергій Володимирович
13. МГО «Українська молодь Христові» Чабан Орест Львович
14. Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини Мазуркевич Юрій Володимирович

Інформація про уповноважених учасників установчих зборів

Еколого-туристичний просвітницький центр "Здоровя"

Захист власників обєктів нерухомості

Спілка учасників АТО Стрийщини

Благодійний фонд "Надія"

Молодь Стрийщини

Колос

Федерація футболу Стрийщини

Агенція регіонального розвитку "Перспектива Стрийщини"

Стрийська єпархія УГКЦ

Асоціація керівників шкіл Стрийського району

Асоціація диригентів та регентів "Камертон"

Розвиток громади

Українська молодь Христові

 Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини

  

Протоколи ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю ІГС з оновлення складу Громадської ради при Стрийській РДА

Протокол №1

Протокол №2

Протокол №3

Протокол №4


Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з оновлення складу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації

      Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації на 2017-2018 роки відбудуться 11 квітня 2017 року за адресою: м.Стрий, вул.Є.Коновальця,4, поч. о 17.00.
      Громадська рада при районній державній адміністрації, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
      Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
      До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

       Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви необхідно додати:

-  рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
-   біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
-    копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
-   інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
-   відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

          До заяви необхідно додати згоду особи, яку делегує інститут громадянського суспільства для роботи у Громадській раді, на оприлюднення і обробку її персональних даних, зазначених у біографічній довідці та документах, що подаються ініціативній групі.

       Звертаємо увагу на те, що електронну версію інформації про діяльність ІГС та біографічну довідку делегованого представника необхідно також подати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

        Зразок заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «Громадянське суспільство. Громадська рада» за посиланням: http://stryi-rda.gov.ua/index.php/hromadianske-suspilstvo/hromadska-rada/formuvannia-hromadskoi-rady Документи подаються особисто або поштою (з описом вкладеного) та приймаються ініціативною групою з 24 лютого по 12 березня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 17.00, за адресою: м.Стрий, вул. С.Бандери, 28 (приміщення райдержадміністрації), кабінет 21. Контактні особи: Пеленичка Надія Володимирівна, тел. 7-03-59; Комарницький Юрій Дмитрович, тел. 0506722065.

Зразки заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї


 

Розпорядження голови Стрийської районної державної адміністрації від 22 лютого 2017 року №122 "Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для оновлення складу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації"


 

Активну громадськість Стрийщини просимо долучитися до участі в ініціативній групі з формування нового складу Громадської ради при РДА

гнкУ Стрийській райдержадміністрації розпочався процес оновлення складу Громадської ради. Оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з формування її нового складу. До ініціативної групи увійде 6 осіб: представники райдержадміністрації, чинної Громадської ради та інститутів громадянського суспільства (по 2 представники). Основним завдання ініціативної групи є підготовка установчих зборів Громадської ради з обрання нового складу. Охочих працювати в ініціативній групі запрошують подавати заявки у сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації за адресою: м.Стрий, вул.С.Бандери, 28, каб.21. До заяви необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та автобіографію представника.Термін подачі заяв з 15 по 20 лютого. Контактна особа: Пеленичка Надія Володимирівна – завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, тел. 7-03-59.