Звіти про роботу

 

У Стрийській РДА відбулося засідання Громадської ради

DSCN7852

Учора, 31 травня, відбулося засідання Громадської ради при Стрийській РДА, у роботі якого взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук. В порядку денному розглянули питання про роботу Центру надання адміністративних послуг. Про створення оптимальних умов доступу до адміністративних послуг з максимальною прозорістю та легкістю отримання результату та про процес отримання адміністративних послуг у ЦНАПі при Стрийській РДА розповіла його керівник Леся Мазур. Член Громадської ради Микола Петрівський дав позитивну оцінку роботи ЦНАПу, зокрема щодо створення сучасних умов для роботи персоналу та відвідувачів, а також вніс пропозицію про доповнення переліку адміністративних послуг. Про поточну роботу Громадської ради за березень-травень 2018 року прозвітував її голова Юрій Комарницький. Роботою в напрямку розвитку туризму на Стрийщині, зокрема велосипедного, поділився Олександр Сікора. Він також вніс пропозицію про облаштування велосипедних стоянок біля райдержадміністрації та адміністративних будівель місцевих рад району. Дальше учасники засідання заслухали рекомендації від комітетів ГР та затвердили план роботи на наступне засідання. Зокрема, планують розглянути питання щодо стану та утримання доріг на Стрийщині.

 

Громадська рада при РДА внесла пропозиції до плану заходів щодо відзначення на Стрийщині Року Василя Нагірного

DSCN5363

22 лютого за участю заступника голови Стрийської райдержадміністрації Оксани Мелень, в.о. начальника відділу з питань культури, туризму, охорони культурних цінностей, національностей та релігій Ольги Боднар та завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Надії Пеленички відбулося засідання Громадської ради при РДА. В порядку денному заслухали звіт її голови Юрія Комарницького про роботу Громадської ради у 2017 році та внесли пропозиції до плану роботи на 2018 рік. Представники громадськості також обговорили питання про відзначення на Стрийщині Року українського галицького архітектора та громадського діяча кінця ХІХ – поч. ХХ ст, засновника кооперативного руху, уродженця села Гірне Василя Нагірного, 170-річчя від дня народження якого відзначають цього року. Оксана Мелень зазначила, що 22 грудня 2017 року своїм рішенням ХVІ-а сесія Стрийської районної ради оголосила 2018 рік на Стрийщині Роком Василя Нагірного. На його рахунку понад 200 проектів збудованих церков та до двох десятків організацій, які реально покращували життя українців до рівня найпрогресивніших країн того часу. За його проектом на Стрийщині збудовано 8 церков: в Дашаві, Верхній Стинаві, Вівні, Конюхові, Олексичах, Розгірчому, Сихові, Ходовичах. В обговоренні взяли участь та внесли свої пропозиції о.Мирон Гринишин (Стрийська єпархія УГКЦ), Роман Буник («Асоціація диригентів та регентів Стрийщини»), Микола Петрівський («Захист власників об’єктів нерухомості»), Олександр Сікора («Еколого-туристичний просвітницький центр «Здоров’я»).

 

З метою розвитку туризму на Стрийщині

IMG 3668В рамках реалізації Програми розвитку туризму на Стрийщині відбулося засідання робочої групи по обговоренню створення в Інтернеті карти цікавих туристично - привабливих об’єктів на Стрийщині та створення афіші-календаря подій культурного та соціального житття району в Інтернеті. Засідання відбулося під головуванням голови Громадської ради при Стрийській РДА, голови ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Юрія Комарницького.  В ході обміну думками були висловлені слушні зауваження щодо стандартизації розміщення фото, відео та друкованої інформації, призначення відповідальних за достовірність інформації, коректування. 

 

Відбулося засідання Громадської ради при РДА

DSCN4036

Вчора, 29 листопада, відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації. В його роботі взяла участь завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надія Пеленичка. Серед питань, винесених на порядок денний ради, були: звіт про роботу Громадської ради за 2 та 3 квартали 2017 року, внесення пропозицій до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та внесення пропозицій до плану роботи Громадської ради на 2018 рік. Голова ради Юрій Комарницький доповів про її роботу та участь в житті району, а саме: участь в Колегіях РДА, організаційних комітетах, комісіях, в організації та проведенні автопробігу «Хоробрі серця Стрийщини», присвяченого Героям АТО, велопробігу «З когорти нескорених»-75-ій річниці УПА, партнерство в розробці проекту «Бестріл» по розвитку туризму на території Стрілківської сільської ради, участь у написанні Програми розвитку  туризму на Стрийщині, участь у інспекційній комісії районного відділу освіти по перевірці роботи шкіл та дитячих садочків та ін. Юрій Комарницький зазначив, що керівництво Стрийської райдержадміністрації дослухається до пропозицій громадськості і сприяє у вирішенні проблем, які виникають у житті громад. Дальше члени Громадської ради вносили свої пропозиції до  орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік та до плану роботи Громадської ради на наступний рік. Надія Пеленичка запропонувала членам Громадської ради долучитися до інформаційних кампаній, які проводить райдержадміністрація, а також запросила до участі у Форумі громадських рад Львівщини, який відбудеться 7 грудня.

 

На Стрийщині підписали меморандум про співпрацю і партнерство у сфері розвитку туризму

DSCN1945

Сьогодні, 26 вересня, у Стрийській РДА підписали меморандум про співпрацю і партнерство у сфері розвитку туризму на Стрийщині між Стрийською райдержадміністрацією, Стрийською районною радою, місцевими радами та громадськими організаціями.  «Підписання меморандуму зумовлене ініціативою голови Громадської ради при РДА Юрія Комарницького та його однодумців, які виявили бажання взяти участь у конкурсі проектів Європейського банку реконструкції і розвитку, - зазначив голова райдержадміністрації Василь Зубрицький. – Запропонований проект «Створення ландшафтно-відпочинкової території «Бестріл» зорієнтований на поліпшення туристичної привабливості нашого краю, сприяння розвитку здорового способу життя та охорону і збереження історико-культурної спадщини Стрийщини».  Голова Стрийської районної ради Роман Козак відмітив, що природні багатства Стрийщини, її мальовничі краєвиди, мінеральні джерела та історичні пам’ятки приваблюють туристів. Впровадження даного проекту сприятиме розвитку нашого краю та формуванню його позитивного іміджу. DSCN1946

Презентуючи проект, Юрій Комарницький розповів, що загальна сума коштів, які можуть бути спрямовані для його реалізації, складає 11 млн.900 тис.грн. Головною метою проекту є прокладення велодоріжки європейського рівня протяжністю 30 км, яка проходитиме через села Стрілків, Лотатники, Бережницю, Йосиповичі, Олексичі, Підгірці, Верчани, Слобідку, що сприятиме поштовху для розвитку інфраструктури сіл, залученню інвестицій та потоку фінансів у бюджет. DSCN1955

Меморандум про співпрацю і партнерство підписали голова Стрийської РДА Василь Зубрицький, голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрілківської сільської ради Петро Столярський, голова Миртюківської сільської ради Михайло Олійник, голова Підгірцівської сільської ради Мар’ян Берник, Дашавський селищний голова Тарас Греськів, голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини» Юрій Комарницький, голова БФ «Фонд громад «Рідня» Іван Гарбовський, голова ГО «Туристично-інформаційний центр «Стрийщина» Олександр Сікора, голова ГО «Стрий-Ровер Сіті» Олег Тарнавський та голова ГО «Екологічно-туристичний центр «Здоров’я» Ірина Сікора.DSCN1952

DSCN1947

 

Відбулося засідання Громадської ради при РДА

DSCN300526 квітня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській РДА. Його учасники обговорили та внесли деякі доповнення до Положення про Громадську раду та її Регламенту, визначилися з комісіями, затвердили їхній склад та обрали керівників. Так, головою комісії з питань молоді та спорту, освіти, культури та релігії, соціального захисту населення став Роман Буник (Громадська Асоціація диригентів та регентів «Камертон»), з питань екології, природних ресурсів, інфраструктури, транспорту і земельних відносин та децентралізації влади – Сергій Грицьків (ГО «Розвиток громади»), з питань підприємництва, промислової політики, економічного розвитку, фінансів та бюджету – Микола Петрівський (ГО «Захист власників об’єктів нерухомості»). Представником для участі у засіданнях Колегії РДА було делеговано Юрія Комарницького, голову ради. Члени Громадської ради також внесли свої пропозиції до плану роботи на 2017 рік. Наступне засідання планується на 18 травня.