Звіти про роботу

Відбулося чергове засідання Громадської ради

DSCN99054 червня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука, представників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськості.

Члени Громадської ради обговорили питання щодо ситуації, яка склалася у звязку із зміною рейсів приміських автобусних маршрутів через місто Стрий, заслухали інформацію голови ГР Юрія Комарницького про участь інститутів громадянського суспільства у новоствореній Раді Реформ при Стрийській районній раді, внесли доповнення до Положення про Громадську раду, затвердили Положення про комітети Громадської ради та обговорили план роботи ради на 2019 рік. З питань порядку денного засідання Громадська рада прийняла відповідні рішення.

DSCN9913

Відбулося засідання Громадської ради при РДА

DSCN03601

15 травня відбулося засідання Громадської ради при Стрийській райдержадміністрації.

В порядку денному розглянули питання та прийняли відповідні рішення для врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку із змінами приміських автобусних маршрутів у м.Стрий. На засіданні також затвердили склад та обрали голів комісій з гуманітарних питань, з питань підприємництва, регуляторної політики, соціально-економічного та інноваційного розвитку, земельних відносин, фінансів та бюджету, а також з військових питань, територіальної оборони, у справах учасників бойових дій, ветеранів силових структур, волонтерської діяльності та патріотичного виховання молоді. Члени Громадської ради внесли пропозиції та затвердили план роботи ради на 2019 рік.

DSCN03652

 

На Установчих зборах оновлено склад Громадської ради при РДА на 2019-2021р.р.

DSCN0164

10 травня 2019 року відбулися Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з оновлення складу Громадської ради при Стрийській РДА. Під час засідання заслухали інформацію Юрія Комарницького про діяльність попередньої Громадської ради.
Участь в Установчих зборах взяли заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень та керівник апатату РДА Юрій Вільшинський.

Оксана Мелень від імені голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького подякувала попередньому складу Громадської ради за активну роботу у вирішенні проблемних питань, які турбують мешканців Стрийщини, а також зачитала лист-подяку голови Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрія Болюбаша попередньому складу Громадської ради та її голові Юрію Комарницькому за плідну співпрацю. Оксана Мелень висловила впевненість, що наступні два роки оновлений склад Громадської ради буде діяти в інтересах громади Стрийщини, успішно втілюючи у життя свої ідеї та пропозиції.

У свою чергу, голова Громадської ради вручив для голови РДА Василя Зубрицького та голови районної ради Романа Козака подяки за дієву допомогу в реалізації планів та пропозицій Громадської ради, а також відзначив завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Надію Пеленичку та активних членів ГР.

Під час Установчих зборів затвердили оновлений склад Громадської ради у кількості 12 членів.

DSCN02131

Цього ж дня відбулося перше засідання новообраної ради, під час якого головою ради вдруге обрано Юрія Комарницького (ГО «Агенція регіонального розвитку «Перспектива Стрийщини»), його заступником - Святослава Сурму (Благодійний фонд «Фонд громад «Рідня») та секретарем - Олександра Сікору (ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия»).

Члени ради затвердили Положення про Громадську раду при Стрийській РДА із внесеними пропозиціями, Регламент Громадської ради та створили три комісії: з гуманітарних питань, промислово-господарських і військово-волонтерських.

Наступне засідання ради відбудеться 15 травня, на якому планують обговорити та затвердити план роботи на найближчий період.