Консультації з громадськістю

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Стрийського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій про реалізацію державної соціальної політики щодо соціального захисту і підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Реалізація державної соціальної політики щодо соціального захисту і підтримки учасників АТО та чденів їх сімей

Мета проведення консультацій з громадськістю:збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні:електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень:до 16 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 5-25-61, 5-24-87.

Контактна особа: Ципук євген Євстахович, директор Стрийського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Письмові пропозиції надсилати за адресою:82400 м.Стрий, вул.Петлюри, 72, Стрийський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 16 березня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


 Звіт за результатами громадського обговорення про правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу надання адміністративних послуг Стрийської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій про правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про правові засади реалізації прав. свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 лютого 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 70367.

Контактна особа: Мазур Леся Степанівна, начальник відділу надання адміністративних послуг

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: adminstryi7@ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400 м.Стрий, вул.С.Бандери,28 Стрийська РДА, відділ надання адміністративних послуг.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 10 лютого   2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


 

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік у Стрийській районній державній адміністрації


 

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо формування Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік у Стрийській районній державній адміністрації

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Формування Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік уСтрийській районній державній адміністрації.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування при розробці Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік у Стрийській районній державній адміністрації.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, інтересів яких стосуватиметься план заходів: населення району, службовці органів державної влади та місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства, громадські активісти, та інші представники.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації та проведення круглого столу.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 25 грудня 2016 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: 7-03-59.

Контактна особа: Нарожняк Світлана Володимирівна, головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій комунікацій з громадськістю.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. С.Бандери, 28, каб. 21; сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.