Консультації з громадськістю

Звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2017 рік

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  Управління соціального захисту населення Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації

    Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про надання соціальних гарантій малозабезпеченим верствам населення Стрийського району.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у подальшій роботі.

Способи забезпечення участі в обговоренні:  електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 30 травня 2018 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)5-64-19.

Контактна особа: Гаврилів Світлана Богданівна, начальник відділу управління соціального захисту населення Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування<Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. >

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул.Б.Хмельницького,18

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 1 червня 2018 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.

_______________________________________________________________________________________________

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   Відділу освіти Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації та «круглого стола» за участю Громадської ради при Стрийській РДА.

          Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про національно-патріотичне виховання молоді

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у подальшій роботі.

Способи забезпечення участі в обговоренні:  електронне консультування на веб-сайті райдержадміністраціїта «круглого стола» за участю Громадської ради при Стрийській РДА.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 30 квітня 2018 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)5-25-96.

Контактна особа: Півторак Юрій Борисович, провідний спеціаліст відділу освіти Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняosvita-stryi-rda@ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул..Т.Шевченка, 107

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 1 червня 2018 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.

_______________________________________________________________________________________________

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   Відділу з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, національностей та релігій Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі обговорення з Громадською радою при РДА та електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації

          Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про відзначення на Стрийщині Року українського галицького архітектора та громадського діяча кінця ХІХ – поч. ХХ ст, засновника кооперативного руху, уродженця села Гірне Василя Нагірного, з нагоди 170-річчя від дня його народження.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою підготовки плану заходів та належного відзначення на Стрийщині Року Василя Нагірного.

Способи забезпечення участі в обговоренні: обговорення з Громадською радою при РДА та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 5 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)5-35-28.

Контактна особа: Боднар О.Ф.. в.о. начальника відділу з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, національностей та релігій Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. Є.Коновальця,4, відділ з питань культури, туризму, охорони культурної спадщини, національностей та релігій Стрийської РДА

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 15 березня 2018 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.

_____________________________________________________________________________________________

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2018 році

_____________________________________________________________________________________________

Проект районного бюджету Стрийського району на 2018 рік

_______________________________________________________________________________________________

Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2018 рік

Програма та Додатки

_______________________________________________________________________________________________

Звіт за результатами громадського обговорення про стан виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Стрийському районі на 2016 - 2018 роки

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   Служби у справах дітей Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення на постійних депутатських комісіях та сесії Стрийської районної ради та електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації

          Зміст матеріалів винесених на обговорення: Інформація про стан виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Стрийському районі на 2016 - 2018 роки

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі у 2017 – 2018 роках.

Способи забезпечення участі в обговоренні: розгляд на постійних депутатських комісіях та сесії Стрийської районної ради та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 30 червня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)7-07-38.

Контактна особа: Сливчук Іванна Михайлівна, начальник Служби у справах дітей Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняstrijskijrajon_sluzba@ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. С. Бандери, 28, Служба у справах дітей

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 30 червня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.

 

Звіт за результатами громадського обговорення про впорядкування об’єктів культурної спадщини на території Стрийського району

Звіт за результатами громадського обговорення про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів у 2015-2016 рр.

Звіт за результатами громадського обговорення про реалізацію державної соціальної політики щодо соціального захисту і підтримки учасників АТО та членів їх сімей

Звіт за результатами громадського обговорення про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району за 2016 рік

Звіт за результатами громадського обговорення про виконання районного бюджету за 2016 рік.


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом обговорення за «круглим» столом, на засіданні Громадської ради та електронного консультування «Про впорядкування обєктів культурної спадщини на території Стрийського району».

          Зміст матеріалів винесених на обговорення: «Про впорядкування об’єктів культурної спадщини на території Стрийського району».

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі у 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: розгляд на засіданні "круглого" столу, Громадської ради та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 31 травня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)7-02-44.

Контактна особа: Хухра Ігор Йосипович, начальник відділу архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. С. Бандери, 28, відділ архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів.

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 31 травня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ   Управління соціального захисту населення Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом розгляду на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації "Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів у 2015-2016 рр.".

          Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів у 2015-2016 рр.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: розгляд на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 31 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245)5-32-13.

Контактна особа: Буцерко Леся Василівна, начальник управління соціального захисту населення Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. Хмельницького,18, управління соціального захисту населення.

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 31березня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.  

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  Фінансового управління Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом розгляду на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації «Про виконання районного бюджету за 2016 рік»

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про виконання районного бюджету за 2016 рік

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: розгляд на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 25 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 7-04-90.

Контактна особа: Меленик Наталія Ярославівна, начальник фінансового управління Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листуванняЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. Шевченка, 89, Фінансове управління.

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 25 березня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ  Управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Стрийської РДА про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом розгляду на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронного консультування на веб-сайті райдержадміністрації «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2016 рік».

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2016 рік

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: розгляд на Колегії райдержадміністрації, на депутатських комісіях Стрийської районної ради, розміщення у районному часописі «Рідне поле» та електронне консультування на веб-сайті райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 25 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 7-03-98.

Контактна особа: Чорна Галина Зеновіївна, начальник Управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Стрийської РДА.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400, м. Стрий, вул. С. Бандери, 28, Управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Стрийської РДА.

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 25 березня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації. 


 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Стрийського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій "Про реалізацію державної соціальної політики щодо соціального захисту і підтримки учасників АТО та членів їх сімей".

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Реалізація державної соціальної політики щодо соціального захисту і підтримки учасників АТО та чденів їх сімей

Мета проведення консультацій з громадськістю:збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні:електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень:до 16 березня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 5-25-61, 5-24-87.

Контактна особа: Ципук євген Євстахович, директор Стрийського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Письмові пропозиції надсилати за адресою:82400 м.Стрий, вул.Петлюри, 72, Стрийський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 16 березня 2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


 

 Звіт за результатами громадського обговорення про правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ відділу надання адміністративних послуг Стрийської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій про правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Про правові засади реалізації прав. свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування у роботі в 2017 році.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 лютого 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (03245) 70367.

Контактна особа: Мазур Леся Степанівна, начальник відділу надання адміністративних послуг

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: adminstryi7@ukr.net

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 82400 м.Стрий, вул.С.Бандери,28 Стрийська РДА, відділ надання адміністративних послуг.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 10 лютого   2017 року на веб-сайті Стрийської районної державної адміністрації.


 

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік у Стрийській районній державній адміністрації