Рішення

Рішення

Колегії районної державної адміністрації

від “    15    ” _грудня__ 2016 року 

І. Про розгляд та схвалення проекту Програми соціально - економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2017 р.

         1.Погодити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2017 рік. (додаток 1)

       2. Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2017 рік подати на затвердження Стрийської районної ради.

         3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

ІІ. Про затвердження районного бюджету Стрийського району

на 2017 рік

1. Інформацію начальника фінансового управління Стрийської райдержадміністрації про затвердження районного бюджету Стрийського району на 2017 рік взяти до відома.

2. Схвалити проект рішення Стрийської районної ради «Про затвердження районного бюджету Стрийського району на 2017 рік».

3.Фінансовому управлінню Стрийської райдержадміністраціїподати районній раді схвалений Колегією проект рішення Стрийської районної ради «Про затвердження районного бюджету Стрийського району на 2017 рік» для обговорення на депутатських комісіях районної ради та на затвердження.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Л.Кащука.                             

ІІІ. Про план роботи Колегії Стрийської районної державної адміністрації на І-ше півріччя 2017 рік

      1.Затвердити план роботи Колегії Стрийської  районної державної адміністрації на  І-ше півріччя 2017 року.

       2. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на  керівника апарату, заступників  голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.