Рішення

      Рішення       

Колегії районної державної адміністрації

від “_27_”_квітня_2017 року  № _3_

Провиконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за І-й квартал 2017 року

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління Стрийської райдержадміністрації (Н.Меленик) про виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за І-й квартал 2017 року, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що протягом звітного періоду проводилась певна робота по забезпеченню виконання бюджету району в цілому, і як наслідок до загального фонду бюджету Стрийського району надійшло 47512,7 тис.гривень податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 27,4 відсотка до річного плану, 118,0 відсотків до місячного плану або на 7239,2 тис.грн. поступило більше до плану на І квартал 2017 року. До районного бюджету поступлення за І квартал 2017 року склали 34204,4 тис.гривень, що становить 26,9 відсотка до річного плану, 112,9 відсотока до місячного плану. Загалом, до бюджету Стрийського району у звітному періоді поступило доходів на 14236,4 тис.грн. більше, ніж за аналогічний період 2016 року, по районному бюджету в І кварталі 2017 року поступило на 10498,0 тис.грн. більше, ніж у відповідному періоді 2016 року. Виконання планових завдань на І квартал поточного року забезпечено у бюджетах 33-х сільських та Дашавської селищної рад. Не виконано планові завдання за підсумками І кварталу 2017 року з поступлень доходів загального фонду, більше ніж на 15 відсотків по 2-х сільських радах (Н.Стинавська, Сихівська).

З метою наповнення дохідної частини місцевих бюджетів та дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни Стрийського району у 2017 році розпорядженням голови Стрийської райдержадміністрації від 10.02.2017 року № 105 затверджено план заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2017 році, за результатами яких у І кварталі отримано економію бюджетних коштів в сумі 416,2 тис.грн. 

Поряд із позитивними показниками по виконанню бюджету має місце недоїмка по платежах, яка згідно даних Стрийської ОДПІ станом на 01.04.2017 року становить в сумі 2736,0 тис.грн. Значну питому вагу в загальній сумі недоїмки займає недоїмка по платі за землю, а саме 1567,4 тис.грн., що становить 57,3 відсотка в загальній сумі недоїмки.

Найбільші суми недоїмки по платі за землю допустили такі підприємства: ДП «Угерський спиртзавод» - 325,8 тис.грн., Стрийська НГРЕ «Західукргеологія» - 298,1 тис.грн., ТзОВ «Дата-Групп» - 152,0 тис.грн., ТзОВ «Сапфір» - 101,9 тис.грн. та ПП «СЦ-Сервіс-центр-Стрий» - 59,7 тис.грн.

            Залишається проблема із фінансуванням окремих органів місцевого самоврядування. Так, до завершення бюджетного року по 4-х сільських радах на оплату праці не вистачає 352,7 тис.грн. (Розгірченська, Голобутівська, Заплатинська, Стинавська).  

         Потребує негайного вирішення питання щодо відшкодування коштів районному бюджету за пролікованих хворих, які є мешканцями інших адміністративних територій Львівської області у відділенні гемодіалізу Стрийської районної лікарні в сумі понад 3,5 млн.гривень, що значно зменшить фінансове навантаження на утримання медичного закладу.

         З метою забезпечення якісного виконання місцевих бюджетів Стрийського району та районного бюджету протягом 2017 року, Колегія районної державної адміністрації 

        ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника фінансового управління Стрийської райдержадміністрації Н.Меленик про виконання бюджету Стрийського району та районного бюджету за І-й квартал 2017 року, взяти до відома.

            2. Селищному та сільським головам:    

2.1. Забезпечити виконання затверджених місцевими радами планів мобілізації податків і платежів до відповідних місцевих бюджетів згідно із помісячними розписами. Ініціювати зменшення планових показників загального фонду місцевих бюджетів за умови їх невиконання за підсумками кварталів більше, ніж на 15 відсотків, відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України.

2.2. Провести роботу щодо залучення додаткових джерел доходів та вжиття заходів щодо погашення недоїмки по податках і зборах до місцевих бюджетів.

3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету, головам селищної та сільських рад:

3.1. Щомісячно здійснювати детальний аналіз споживання бюджетними установами, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, енергоносіїв та комунальних послуг у натуральному і грошовому виразі та забезпечити у повному обсязі проведення таких розрахунків, не допускаючи на звітну дату будь-якої простроченої заборгованості, а також запровадити суворий режим економії енергоресурсів і не допустити за підсумками року перевищення лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках.

3.2. Провести аналіз стану виконання видаткової частини відповідних місцевих бюджетів та кошторисів витрат головних розпорядників коштів, забезпечивши бюджетними призначеннями витрати на оплату праці працівників бюджетних установ, оплату за спожиті енергоносії, та при необхідності, з метою недопущення заборгованості, провести перерозподіл бюджетних призначень або спрямувати на вищевказані витрати перевиконання дохідної частини відповідних бюджетів та вільні залишки бюджетних коштів.

3.3. Керівникам бюджетних установ, що фінансуються із районного бюджету, забезпечити виконання затверджених заходів по економії бюджетних коштів відповідно до розпорядження голови Стрийської райдержадміністрації від 10.02.2017 року № 105.

3.4. Головному лікарю комунального підприємства «Стрийська районна лікарня» (Е.Красівському) вжити заходів щодо підписання угод на переадресацію коштів за лікування мешканців Львівщини у відділенні гемодіалізу районної лікарні на 2017 та 2018 роки.         

4. Фінансовому управлінню (Н.Меленик) підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.      

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Л.Кащука.


                                                       Р І Ш Е Н Н Я

Колегії районної державної адміністрації

від _27__  ” _квітня   2017 року     № _4__

Про підсумки проведення оздоровчої кампанії 2016 року. Заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Л.Буцерко,  про підсумки проведення оздоровчої кампанії 2016 року, заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, Колегія Стрийської районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Л.Буцерко, взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Буцерко) спільно із відділом освіти райдержадміністрації (М.Пищик), службою у справах дітей райдержадміністрації (І.Сливчук), Стрийською ЦРЛ (М.Василишин) забезпечити відповідно до чинного законодавства оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки дітей соціально-незахищених категорій упродовж 2017 року.  

3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на  заступників голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.


Рішення

Колегії районної державної адміністрації

від “_27_”_квітня__ 2017  року   № 5

Про план роботи Колегії Стрийської районної

державної адміністрації на ІІ-ге півріччя 2017 року

Відповідно до  пункту 4 Положення про Колегію районної державної адміністрації та пункту 9 Регламенту Стрийської районної державної адміністрації Колегія  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити план роботи Колегії Стрийської  районної державної адміністрації на  ІІ-ге півріччя 2017 року згідно із додатком.

2. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на  керівника апарату, заступників  голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.