Заходи боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19

screenshot 1 33

12 травня

Шановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України ПРОДОВЖЕНО карантин.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.

Шановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 11 травня2020 рокуПРОДОВЖЕНО карантин.

Просимо всіх дотримуватись умов загальнонаціонального карантинубез гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей.

Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

________________________________________________________________________________________________

Шановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 24 квітня 2020 року встановлено карантин.
З шостого квітня 2020 року :
заборонено перебування в громадських місцях без вдягненої маски або респиратора;
заборонено відвідування спортивних майданчиків, парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибрежних зон;
заборонено самовільно залишати місця обсервації, ізоляції;
заборонено перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років без супроводу батьків.
Також просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у випадках крайньої необхідності.
Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.
Просимо Вас зберігати спокій, дотримуватись умов загальнонаціонального карантину та довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Протоколи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та наадзвичайних ситуацій щодо стабілізації ситуації, спричиненої коронавірусом COVID - 2019

Протокол № 8

Протокол № 9

Протокол № 11

Протокол № 12

Протокол № 13

Увага! Увага! Інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

11e1b291eca33ca71f5771318760e7c4Шановні мешканці!

З урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на всій території України до 24 квітня 2020 року встановлено режим надзвичайної ситуації.

У зв'язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир.

Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти Ваше здоров'я та врятувати здоров'я та життя оточуючих.