Звернення громадян

До уваги мешканців Стрийщини!

У зв’язку із негативною динамікою зростання хворих на COVID-19 на території Стрийського району та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, прийом громадян у Стрийській районній державній адміністрації з 25 жовтня 2021 року буде проводитися лише за попереднім записом!


Телефон для звернень: 7-05-05.

 

 

Нормативно-правова база:

 Закон України “Про звернення громадян”

Постанова Кабінету міністрів України від 24 вересня 2008 р. N 858 “Про затвердження Класифікатора звернень громадян”

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

Концепція створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади 

Електронні звернення громадян

Безоплатна первинна правова допомога


Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон), безоплатна первинна правова допомога - це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Згідно частини другої статті 7 Закону, безоплатна первинна правова допомога, зокрема включає такі види правових послуг: надання правової інформації; надання консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Право на безоплатну первинну правову допомогу мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Звернення щодо надання первинної правової допомоги має надсилатись безпосередньо до центральних та місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.

Якщо органом, який отримав звернення про надання безоплатної первинної правової допомоги буде встановлено, що питання, порушені у зверненні, не належать до компетенції цього органу, таке звернення переадресовується протягом п’яти календарних днів до відповідного органу (до компетенції якого відноситься порушене у зверненні питання), про що повідомляється особа, яка подала звернення.

Головною ідентифікуючою ознакою звернення щодо надання первинної правової допомоги, є суть звернення – прохання надати особі одну або декілька правових послуг, передбачених частиною другою статті 7 Закону.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!


З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції, особистий прийом громадян у Стрийській районній державній адміністрації тимчасово призупинено.

Відповідно до Закону у Вас є можливість подати звернення шляхом направлення поштою, залишити в приміщенні РДА, каб.18 (ІІІ пов.), надіслати електронною поштою за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернень:

Поштова адреса: вул.С.Бандери,28. м. Стрий, 82400.

Електронна адреса для надсилання звернень: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .

 

Також інформуємо, що держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги телефонуйте за номером Єдиного контакт-центру 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звертайтеся особисто до Стрийського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зручний для вас спосіб:

*зателефонувавши: 067 16 77 144

*надіславши запит в месенджер фейсбук- сторінки:

https://www.facebook.com/Stryi.Legalaid.UA/

*надіславши листа на одну з адрес електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*залишити своє звернення у скриньці для звернень громадян. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.

*довідково-інформаційною платформою правових консультацій «wikilegalaid»

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php