riknezlamnosti

Звернення громадян

 Нормативно-правова база:

Закон України “Про звернення громадян”

Постанова Кабінету міністрів України від 24 вересня 2008 р. N 858 “Про затвердження Класифікатора звернень громадян”

Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

Концепція створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади 

Електронні звернення громадян

До уваги мешканців Стрийщини!

У зв’язку із негативною динамікою зростання хворих на COVID-19 на території Стрийського району та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, прийом громадян у Стрийській районній державній адміністрації з 25 жовтня 2021 року буде проводитися лише за попереднім записом!


Телефон для звернень: 7-05-05.

Відповідно до Закону у Вас є також можливість подати звернення шляхом направлення поштою, надіслати електронною поштою за допомогою мережі Інтернет. Просимо використовувати вказані способи подання звернень.

Поштова адреса: вул.С.Бандери,28. м. Стрий, 82400.

Електронна адреса для надсилання звернень: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  .

Також інформуємо, що держава гарантує кожному право на отримання безоплатної правової допомоги. Для отримання такої допомоги телефонуйте за номером Єдиного контакт-центру 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів) або звертайтеся особисто до Стрийського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у зручний для вас спосіб:

*зателефонувавши: 067 16 77 144

*надіславши запит в месенджер фейсбук- сторінки:

https://www.facebook.com/Stryi.Legalaid.UA/

*надіславши листа на одну з адрес електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

*залишити своє звернення у скриньці для звернень громадян. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1а.

*довідково-інформаційною платформою правових консультацій «wikilegalaid»

https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php