Зустріч з активом села Братківці

19 червня

DSCN8006

Сьогодні, 19 червня, в рамках зустрічей з активами сіл району відбулася зустріч керівників районних галузей та на чолі з в.о. керівника апарату Стрийської райдержадміністрації Євгеном Ципуком з представниками громади села Братківці за участю в.о. сільського голови Марії Клименчук. Представники влади розповіли присутнім про пріоритетні напрямки діяльності органів влади у 2018 році, а також поінформували про роботу підпорядкованих їм відомств. Так, начальник управління соціального захисту населення Леся Буцерко розповіла про нововведення при призначенні житлових субсидій, начальник управління економіки Галина Чорна – про переваги офіційного працевлаштування та легалізацію заробітної плати, начальник відділу агропромислового розвитку Василь Лесів – про державну підтримку сільськогосподарських виробників, головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин – про впровадження медичної реформи та підписання декларацій з лікарями, керівники відділів освіти та культури Микола Пищик і Людмила Курилишин – про розвиток освітньої та культурної галузей, реалізацію мікропроектів розвитку. Щодо питань з правоохоронної роботи розповів дільничний інспектор Андрій Магурчак. Цікавили громадськість і питання з призначення пенсій, на які відповіла начальник Стрйиського управління обслуговування громадян(сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Богдана Семків. Представники громади, в свою чергу, розповіли про життя в громаді, а також звернулися з проханням допомогти у вирішенні питання з ремонту водопроводу та водопостачання по вулиці Дубика.DSCN8004

За допомогою смс-повідомлення Пенсійний фонд надаватиме інформацію

19 червня

24174256 sms

Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн - сервіс для громадян – смс-інформування. Відтепер всі пенсіонери, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про тривалість свого страхового стажу, суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії, а застраховані особи – довідатись про сплату страхових внесків За допомогою смс-повідомлень пенсіонерам, за потреби, надсилатимуться запрошення відвідати орган Пенсійного фонду України для підтвердження або з’ясування необхідних даних.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: м. Стрий, вул. Олесницького, 4 (І поверх) і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

Детальніше

Програми підтримки аграрного сектора: на що розраховувати селянським господарствам Львівщини

19 червня

cms image 000001824

В області розпочали реалізацію державних програм підтримки агропромислового розвитку. 

Програма підтримки галузі тваринництва:  селянським господарствам нарахували дотації за утримання молодняка ВРХ в сумі 306,6 тис. грн. та дотації для сільськогосподарських підприємств за утримання корів в сумі  4,2 млн грн.

Відтак, дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі: за досягненням віку 4 місяці - 300 гривень за голову, 8 місяців – 700 гривень, 12 місяців - 1 500 гривень. Загалом при досягненні молодняком 12 місячного віку кожен власник тварини може отримати 2500 гривень.

Зазначимо, що копії документів подаються до сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ.

Детальніше

Голова ЛОДА закликає викорінювати російську попсу з громадського простору Львівщини

18 червня
13b5e0deaf19b06816d21e67ad4e211c XL 756x425

Голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив скерувати звернення до власників громадських закладів на Львівщині з проханням переглянути музичний репертуар. Про це голова ОДА повідомив на своїй сторінці у Фейсбук. "Суспільство ментально не сприймає "музичних сепаратистів". До нас звернулися воїни АТО, які не бажають чути російської попси у Львові та області. Поділяю думку громадськості, тому видав доручення, відповідно до якого ми скерували звернення до підприємців з проханням переглянути музичний репертуар в закладах та громадських місцях і закликаю викорінити низькопробну російську попсу, яка є чужою для нашого середовища та культури. Вважаю, що українська музкультура багата на український продукт, в тому числі завдяки мовним квотам запропонованих Президентом, і готова продукувати якісний музичний контент. Наша чітка позиція – попса артистів з "чорного списку" СБУ не повинна бути присутня на Львівщині, а тим паче у громадських місцях. Сподіваюсь, бізнес відгукнеться і стане провайдером патріотичної позиції", - йдеться в повідомленні.

У Стрийському районі активно поповнюють бібліотечні фонди

18 червня

 1529314114 612x367 3 0

В області діє Комплексна програма розвитку культури Львівщини на 2018 - 2020 роки затверджена на сесії Львівської обласної ради. Одним із пріоритетних напрямків програми є поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів, на виконання яких  передбачили  кошти на суму 960 тис грн.

Як зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини  у кожну публічну бібліотеку села потрапить 10-20 книг, тому дуже важливо, щоб районний відділ культури підтримав публічні бібліотеки, виділивши кошти на поповнення бібліотечних фондів.

За рахунок місцевих бюджетів запланували оновити бібліотечні фонди на суму 2 млн 324 тис грн, з них 1 млн 361 тис грн планують виділити на закупівлю книг. Станом на сьогодні із районних бюджетів виділено 331 тис грн, з них 195 тис грн на передплату періодичних видань.

За її словами, більшість районів області мають Програми поповнення бібліотечних фондів. Найкраще фінансується Програма у Жовківському (350 тис грн.),  Пустомитівському (165 тис грн.) та Стрийському (150 тис грн.) районах.

Детальніше

З концертом до бійців у госпіталь

19 червня

10 1 20180618 1957143648

За сприяння відділу освіти Стрийської райдержадміністрації та волонтера Лесі Стеців дитячі ансамблі «Оберіг» і «Водограй» (Дідушицький філіал Дашавської музичної школи ім. Ф. Колесси) із концертною програмою відвідали воїнів АТО у військовому госпіталі у Львові. «Враження особливі, важко передати словами, але на душі легко, бо ми зробили дуже добру справу - подарували краплини радості тим, хто захищає мир і сонячний день для нас, а нині лікується в госпіталі від поранень», - зазначила учасниця ансамблю Софія Яблонська. «Нам дозволили піти по палатах, запросити на дійство. І ота наша хвилинна присутність у святковому українському вбранні засвітила на обличчях радість і посмішку. А вже потім воїн так сказав: «Життя – воно тому й життя, що може все: і страждати, і радіти», - ділиться враженнями Христина Фурсова. Свято організували на території госпіталю, облаштували сцену апаратурою, і мелодії долинали через відкриті вікна у палати до тих, хто не зміг підвестися з ліжка. Виконували твори і патріотичного змісту, і веселі. П’ятикласник Андрій виконав пісні «Старі фотографії» і «Мам…» Кузьми (Скрябіна). А першокласниця Марічка з особливим дитячим проханням звернулася до присутніх рядками вірша: «Ми просим тата й маму всіх країн - оберігайте землю від руїн, страшну війну здолайте назавжди, щоб ми росли і щоб цвіли сади». У виконанні Р. Юрчика й дівочої групи ансамблю прозвучала пісня «Я тебе ненавиджу війна. Розвеселив бійців інструментальний ансамбль «Водограй». Воїни, незважаючи на недуги, схопилися до танцю із дівчатами та замовляли ще музику. Атмосфера була такою задушевною, що не хотілося розлучатися. На завершення зустрічі діти побажали бійцям швидкого виздоровлення, щастя та миру.

З професійним святом привітали дільничних офіцерів поліції

19 червня

20953148 1906350369636847 1592163329087101150 nВчора, 18 червня, в Україні відзначали День дільничного офіцера поліції. З цієї нагоди представники влади та органів місцевого самоврядування Стрий-щини привітали дільничних офіцерів Стрийського відділу поліції ГУ НП у Львівській області. Від імені голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята в.о. керівника апарату РДА Євген Ципук вручив грамоти райдержадміністрації кращим дільничним офіцерам Іваніву Юрію, Магурчаку Андрію, Маслянику Володимиру та Штефанцю Руслану.

До уваги платників податків: з 2 липня зміняться реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

19 червня

1481282528 kazna 1529334658 400x400 3 0

Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області звертає увагу платників податків та банківських установ на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та змін до нормативно-правових актів Міністерства фінансів України, які регламентують питання відкриття рахунків та здійснення казначейського обслуговування доходів та інших надходжень бюджетів, рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів з 02.07.2018 будуть відкриті за новими реквізитами на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Детальніше

Команда Стрийського району стала чемпіоном в Кубку ветеранів з міні-футболу

18 червня

Football

В рамках відзначення Дня Молоді, 17 червня, у с. Лисовичі відбувся Кубок ветеранів з міні-футболу. У турнірі взяли участь 8 команд: Добротвору, Синєвиднього, Стрийського району, Лисович, Мостиська, Угерська, Стрия та команда з Республіки Польща. За результатами Кубку – чемпіоном стала команда Стрийського району, срібним призером - Полонія (Польща), бронзовим призером - команда з Добротвора.

В райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада

18 червня

DSCN7995

Сьогодні, 18 червня, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, організацій та установ району за участю заступника з гуманітарних питань Оксани Мелень. Підвівши підсумки минулого тижня, перший заступник голови РДА зробив акцент на виступі мистецьких колективів Стрийщини в рамках ІІ Етнофестивалю гостинності у Жидачеві, а також на роботу з асфальтування доріг. Любомир Кащук довів до відома учасників наради питання, які виносилися на скайп-конференцію з керівництвом області, зокрема: про реалізацію пілотного проекту щодо залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб; про виконання програм підтримки агропромислового виробництва; про виконання Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області та про інвентаризацію, списання та поповнення бібліотечних фондів ЦБС. «Ці питання мусять мати продовження в роботі структурних підрозділів райдержадміністрації»,- зазначив перший заступник голови райдержадміністрації. На нараді також йшлося про роботу з монетизації пільг, з реалізації мікропроектів на об’єктах освітньої та культурної галузей району, підготовку до проведення жнив у господарствах, участь у черговій сесії районної ради та ін. Керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм галузях. За підсумками дано конкретні доручення та встановлено терміни їх виконання.