Олег Синютка підписав розпорядження про початок опалювального сезону

19 жовтня

1046613 1539938527 613x379.26618705036 3 0Сьогодні, 19 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав рекомендаційне загальнообласне розпорядження про початок опалювального сезону.

«З понеділка синоптики прогнозують суттєве зниження температури, дощі і зрозуміло, що з понеділка ми інтенсивно розпочнемо опалювання зі шкіл і садочків, а після того - в оселях наших громадян», - зазначив Олег Синютка.

Як додав очільник області, Львівщина технічно готова до опалювального сезону.

 

На засіданні робочої групи з питань дотримання законодавства у сфері оплати праці провели роз’яснювальну роботу з роботодавцями

18 жовтня

DSCN954518 жовтня під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання проведено за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Бориса Веліахмедова, який поінформував про негативні наслідки отримання “тіньових” доходів, про розміри штрафних санкцій за порушення трудового законодавства, а також спільні з ДФС та Національною поліцією України заходи контролю, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, які розпочалися з жовтня 2018 року.

На засідання запрошено суб’єктів господарювання “групи ризику”, які у серпні 2018 року виплатили заробітну плату найманим працівникам до 4000 гривень. Увагу роботодавців було звернено на питаннях щодо легального використання найманої праці, збільшення розміру заробітної плати, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників за використання їхньої праці.DSCN9546

Детальніше

Інформаційний брифінг з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Стрийській РДА

18 жовтня

DSCN955418 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми У Стрийській райдержадміністрації відбувся інформаційний брифінг за участю першого заступника голови райдержадміністрації Любомира Кащука та заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень. На брифінгу були присутні також представники Головного управління Держпраці у Львівській області, структурних підрозділів райдержадміністрації, Стрийського міськрайонного центру зайнятості, Стрийського управління ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області, Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області.

Учасники брифінгу обговорили питання протидії торгівлі людьми, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, підвели підсумки проведених в районі заходів з відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Проходить інвентаризація матеріальних цінностей

18 жовтня

IMG 20181018 115530 HDRВідділ ведення Державного реєстру виборців Стрийської райдержадміністрації проводить інвентаризацію матеріальних цінностей, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання селищній та сільським радам району.

Зокрема, перевіряється стан обладнання, наявність та цілісність інвентарних номерів на програмно-апаратних комплексах систем відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення та виборчих скриньках.

Запрошуємо краян на урочистості

18 жовтня

111 831x392Запрошуємо краян на урочистості з нагоди 76-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня захисника України, які відбудуться 19 жовтня в районному Будинку культури (м.Стрий, вул. Коновальця, 4). Початок о 14.00 год.

Мешканців області закликають обережно поводитись із газом та опалювальними приладами

19 жовтня

3м95Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Зокрема у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

Відтак департамент з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватись правил безпеки при використанні пічного і газового опалення

Під час використання для опалення газових приладів:

- у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;

- у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів та вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;

- не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Детальніше

На Львівщині організували онлайн-виставку «1030-річчя Хрещення Київської Русі»

18 жовтня

680 5b535a239a6aa 1539864265 613x383.125 3 0З метою відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі підготовлено онлайн-варіанттематичної виставки документів, що зберігаються у Державному архіві Львівської області. Основу виставки становлять шематизми трьох греко-католицьких єпархій: Станіславівської, Львівської та Перемишльської.

Варто відзначити, що у вступних статтях до шематизмів подаються короткі відомості про історію створення єпархій та списки єпископів. Також шематизми містять дані про духовних осіб, списки усіх парохій, кількість вірних та церковних товариств, стан церковного майна тощо.

Детальніше

У Стрийському РЦСССДМ відбулося засідання круглого столу з питань протидії торгівлі людьми

18 жовтня

20181018 10090418 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Стрийському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання круглого стілу за участю старшого інспектора сектору моніторингу Стрийського відділу поліції, майора поліції Ольги Марцинюк та інспектора ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Стрийського ВП, старшого лейтенанта поліції Лілії Дячишин, а також працівників Служби у справах дітей Стрийської РДА.

Під час засідання обговорили спільні заходи з реалізації Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року; проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань протидії торгівлі людьми, спрямованих на поширення серед дітей та молоді інформації щодо ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми; механізми співпраці та реагування суб’єктів соціальної роботи в ситуації виникнення торгівлі людьми.

У 2018 році у Стрийському районі не зафіксовано випадків торгівлі людьми. Профілактична робота щодо попередження цього соціального явища продовжується у тісній співпраці суб’єктів соціальної роботи.

#ПротиДІЙ Торгівлі Людьми – "Хода за свободу"

18 жовтня

IMG 152818 жовтня представники структурних підрозділів Стрийської райдержадміністрації, які реалізують заходи з протидії торгівлі людьми, а саме управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, взяли участь у вуличній акції «Хода за свободу». Акція організована в рамках інформаційної кампанії Міністерства соціальної політики спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Щорічна акція „WalkforFreedom/Хода за свободу” – це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, зокрема, трудову.

Учасникам акції зачитали декларацію свободи. Під час ходи розповсюджені інформаційні листівки, а також, учасники мали можливість прослухати медіа ресурс про реальні історії людей, які постраждали від торгівлі людьми по всьому світу.IMG 1536

Зустріч з військовим капеланом о.Орестом – Романом Салом та презентація його книги «Прагнення волі» у Стрийській ЦРБ

18 жовтня

44288441 475122959687884 1340048170222092288 nУчора, 17 жовтня, світлиця Стрийської центральної районної бібліотеки приймала військового капелана о.Ореста – Романа Сало. Отець Орест прослужив капеланом разом із бійцями АТО більше року і став для них духовним наставником, єднав їх різних за характером. І щоб розказати правдиву історію, яка творилась і твориться на східних теренах України з перших днів війни, спонукали автора після повернення з фронту повернутись у минуле військове життя. «Прагнення волі» - так назвав книгу о.Орест. Кожне слово про ці події підводять до розуміння вчинків людей, які діяли серцем, ідучи на вірну смерть, захищаючи рідну землю. 

44243054 475122926354554 1664962652322922496 nНа презентацію книжки і на зустріч з військовим капеланом, автором книги завітали Преосвященний Владика Богдан Манишин, о.Мирон Гринишин, о. Андрій Бінас, о.Олексій Федоришин, о.Іван Барабаш, завітали читачі, студенти, активні просвітяни Стрийщини. Свою книгу автор присвятив Героям, які боролися і борються за вільну Україну, хто буде щасливо жити у державі Україна. Ведучою на зустрічі була начальник відділу культури Людмила Курилишин.44167980 475122979687882 3929793405374169088 n