Для відновлення доступу до відомостей ДЗК сертифікованим інженерам-землевпорядникам необхідно звертатися до Держгеокадастру

27 травня

elektronnyj kabinetАвтоматизована система Державного земельного кадастру відновлює роботу в умовах воєнного стану в Україні.

За інформацією Держгеокадастру відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 р. № 564 «Деякі питання ведення та функціонування Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану» надання доступу до Державного земельного кадастру користувачам, які мали такий доступ до 24 лютого 2022 року здійснюється за рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на підставі звернень таких користувачів.

Відтак, для поновлення доступу до Державного земельного кадастру сертифіковані інженери-землевпорядники та сертифіковані інженери-геодезисти повинні подати до Держгеокадастру заяву про відновлення такого доступу. Заява може бути подана у довільній формі.

Детальніше

Дозвілля - крок до навчання та вдосконалення

27 травня

284164240 1060264957899756 1972178084447206963 nЗа сприяння відділу освіти Тростянецької сільської ради, керівники гуртків КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" організували активний, цікавий, повчальний відпочинок для дітей громади та внутрішньо переміщених дітей.

Дозвілля - це не лише про розваги, це також те, що розвиває здібності дитини, допомагає отримувати корисні вміння, знання, вчить бути активними, ініціативними, самодостатніми, вільно спілкуватися, висловлювати свої думки, викликає море позитивних емоцій і ще більше поглиблює інтерес дитини до того чи іншого заняття, допомагає формувати і виховувати впевнену особистість, яка зможе реалізуватися у майбутньому.

Очільник Львівщини прокоментував звернення Митрополита УПЦ МП Філарета щодо порушення прав вірян

27 травня

282333229 5075256455844321 770817961956971793 nУчора Митрополит Львівський і Галицький Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Філарет (Кучеров) звернувся до начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівництва поліції та СБУ Львівщини у соцмережі зі зверненням, щодо порушення прав вірян і священників Львівської єпархії УПЦ (МП) органами місцевого самоврядування.

Очільник Львівщини відреагував на звернення Митрополита.

Він зазначив, що будь-які насильницькі дії та порушення чинного законодавства справді не мали б мати місця. І закликав правоохоронні органи здійснити перевірку наведених фактів для встановлення обставин і чи дійсно такі факти мали місце та чи порушували вони чинне законодавство.

Детальніше

На Стрийщині розпочинається Кубок району з міні - футболу

27 травня

1063454 u nedilyu proyde kubok mista z mini futboluВідділ освіти, охорони здоров’я та спорту Стрийської районної військової адміністрації інформує, що 5 червня 2022 року розпочинається Кубок Стрийського району з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н. та молодші.
До участі у турнірі запрошують внутрішньо переміщених дітей.

Змагання будуть відбуватися щонеділі з 10.00 год. на стадіоні «Сокіл» міста Стрия (штучний майданчик).
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 0986146800.

Кабмін виділив гарантії за кредитами аграріям ще на 3,4 мільярда

27 травня

kred 11990Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про додаткове виділення портфельних гарантій чотирьом державним банкам на 3,39 млрд грн для кредитування посівної кампанії у межах програми "Доступні кредити 5-7-9", яке завершиться 31 травня.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький за результатами наради з представниками банківських установ щодо ситуації з кредитним фінансуванням с/г товаровиробників.

"Крім того, у нас уже готовий план на червень-серпень щодо подальших пріоритетів у доступному фінансуванні аграріїв. Мінагрополітики має цілу низку напрацювань із кредитування галузі переробки с/г продукції. Так, ми вже ініціювали зміни до постанови № 723, щоб розширити перелік тих, хто може отримати кредити під державні гарантії, включивши в цей перелік переробні підприємства", – розповів Висоцький.

Детальніше

Про роботу закладів освіти в умовах воєнного стану йшлося під час наради освітян Стрийщини

25 травня

DSCN3980 2

У середу, 25 травня, у Стрию відбулась зустріч керівників відділів освіти територіальних громад району з начальником департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олегом Паскою та начальницею відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту Іриною Сислюк, за участю заступника голови Стрийської РВА Володимира Шведа та начальниці відділу освіти, охорони здоров’я та спорту РВА Олени Урдей.

В ході наради обговорили низку важливих тем з питань освіти, зокрема: про приведення Положення про конкурс на посаду керівників ЗЗСО у відповідність до Типового положення, затвердженого розпорядженням Львівської ОВА №34/0/5-22ВА від 20.04.2022р.; про формування мережі ліцеїв Стрийщини.

«Від правильного формування профільної освіти буде залежати якість надання освітніх послуг, які ми мусимо забезпечити. Профільні ліцеї повинні не лише змінити вивіску та перейменувати заклад. Перш за все має змінитись зміст навчання», - наголосив директор департаменту освіти Олег Паска.

Під час наради також йшлося про завершення навчального року та підготовку до нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану.