Стрийські таланти завітали з концертною програмою до військових

22 травня

ява1

Цими вихідними талановиті творчі колективи та виконавці Стрийщини завітали з концертною програмою до військовослужбовців, що дислокуються у м. Яворові. Пісенні виступи народного ВІА "Стожари" НД смт Дашава та учасників художньої самодіяльності Стрийського району - Христини Шорубури, Ірини Андрушко, Марії Пак, Олега Томкевича, Назара Андрушко та Михайла Золотухи органічно переплітались із хореографією танцювального колективу Зразкового ансамблю естрадного танцю "Пролісок" Стрийського районного Народного дому. Великі зали, переповнені нашими військовими, зривались оваціями. присвяченими артистам, які з усією своєю щирістю і талантом доносили до всіх присутність цінність української пісні, силу українського слова і вершини патріотичного духу, сповненого великої любові до України. Кожна пісня - як діамант, кожне слово - золото. Наші воїни - наша гордість.

ява2