Нарада з питань врегулювання пасажирських перевезень на території району

22 травня

Сьогодні, 22 травня, під керівництвом голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького за участю голови районної ради Романа Козака відбулась нарада з питань врегулювання пасажирських перевезень на території району. Участь у нараді взяли власник та директор ТзОВ «Стрийське АТП» Ярослав Олеськів та Михайло Зіник, керівник апарату районної ради Мирон Турчак, начальник управління економіки РДА Галина Чорна, депутати районної ради, окремі сільські голови, громадські активісти. Проведення наради ініційоване численними скаргами мешканців району на роботу пасажирського транспорту, зокрема по маршруту Стрий-Добряни, Стрий-Дуліби, Стрий-Грабівці, що стосуються змін схеми руху маршруту, недотримання графіків руху, необґрунтованих тарифів тощо. За результатами наради керівництво Стрийського АТП зобов’язали надати обґрунтовані розрахунки тарифів та дотримуватись паспортів маршрутів.