Рейтинг територіальних громад Львівщини за доходами бюджету за підсумками квартального звіту

29 квітня

3487маЗа підсумками квартального звіту у департаменті фінансів Львівської ОДА підготували рейтинг територіальних громад Львівщини за доходами бюджету.

Перші два місця утримують Підберізцівська і Славська громади. Третє – Сокільницька ТГ. До десятки квартальних лідерів увійшли також Заболотцівська, Івано-Франківська, Пустомитівська, Солонківська, Мурованська, Давидівська і Турківська громади.

Стосовно лідерів за окремими показниками:

● за рівнем виконання планів за доходами загального фонду без трансфертів (річного і квартального), а також динамікою надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року лідирує Підберізцівська ТГ;
● за рівнем виконання річного плану за доходами спецфонду без трансфертів – Грабовецько-Дулібівської ТГ;
● щодо індексу податкоспроможності за доходами загального фонду без трансфертів (надходження на одного мешканця громади до аналогічного показника по області) – Славська ТГ;
● за часткою доходів загального фонду без трансфертів у доходах з трансфертами з держбюджету – Сокільницька ТГ.

Останніми в квартальному рейтингу є Добросинсько-Магерівська, Ралівська, Журавненська, Белзька, Мостиська, Стрілківська, Глинянська, Рудківська, Яворівська і Великомостівська територіальні громади.

З детальними підсумками рейтингу можна ознайомитися за посиланням:
https://loda.gov.ua/informaciya_pro_stan_vykonannya_okremyh_pokaznykiv_miscevyh_byudzhetiv_oblasti

Нагадаємо, раніше департамент фінансів оприлюднював рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.