Голова РДА Богдан Янко провів святкову виробничу нараду з колективом

30 квітня

DSCN0885Сьогодні, 30 квітня, голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко провів святкову виробничу нараду з колективом РДА.

Голова райдержадміністрації підвів підсумки роботи колективу за чотири місяці, відмітив успіхи та визначив пріоритети в роботі на найближчий період.DSCN0889
«Приємно відзначити, що за короткий період часу райдержадміністрація укомплектована вже на 90%, колектив спрацювався. Усі посадовці відповідають фаховому рівню і сумлінно ставляться до виконання своїх посадових обов’язків»,- відзначив Богдан Янко.
Керівник району також наголосив на співпрацю з органами місцевого самоврядування: «Стрийська райдержадміністрація займає позицію працювати на спільний, загальний інтерес – добробут усього Стрийського району. Ми завжди готові простягнути руку допомоги громадам».
Напередодні Великодніх свят голова райдержадміністрації подякував колективу за роботу і побажав усім міцного здоров’я, гараздів у сім’ях, Божої ласки і благодаті.DSCN0891