Привітання голови РДА Богдана Янка зі світлим святом Великодня

vekykden b

Шановні мешканці об’єднаного Стрийського району!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Тож нехай цей день принесе у ваші домівки віру і надію на позитивні зміни, а нашій країні – мир та добробут.

Нехай Бог дарує своє благословення усій нашій великій об’єднаній стрийській громаді та кожній родині. Нехай береже наших воїнів-захисників, воїнів світла і добра! Дякуємо їм за те, що святкуємо сьогодні Великдень.

Щиро віримо, що Великодні дзвони додадуть усім нам сил та енергії перебороти усі труднощі, зберегти в серцях милосердя, повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом.

Бажаю кожній родині доброго здоров'я, щастя і Божої ласки.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

голова районної державної