Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів РДА

16 травня

87DSCN09771Сьогодні, 16 квітня, керівник апарату Стрийської райдержадміністрації Юрій Вільшинський, за участю заступниці Ірини Вітак, провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА.

Під час наради підвели підсумки роботи за тиждень. Галузеві керівники доповіли про стан справ у підпорядкованих їм структурних підрозділах. Піднімалися також питання трудової дисципліни, виконання окремих доручень щодо реалізації державної політики в галузях економіки, освіти, архітектури, земельних відносин, правового захисту громадян, формування Громадської ради при РДА та ін. Йшлося також про участь представників райдержадміністрації у заходах, що відбудуться цієї неділі, 16 травня, з нагоди 106-ої річниці перемоги Українських Січових Стрільців у бою на горі Маківка.