У Стрию відбулося віче "На варті Української держави"

13 жовтня

DSCN2524 2Сьогодні, 13 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, у Стрию, біля каплички Стрітення Господнього відбулося віче «На варті Української держави» за участі військовослужбовців, учасників російсько-української війни, духовенства, представників районної влади, депутатів, родичів загиблих, громадськості. У заході взяв участь голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко.DSCN2535 2

Молебень до Богородиці очолив Владика Стрийської єпархії УГКЦ Богдан Манишин. Світлу пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність держави, присутні вшанували хвилиною мовчання.DSCN2537

У своєму виступі перед присутніми голова РДА Богдан Янко зазначив: «Сьогодні ми вшановуємо наших Героїв,які зі зброєю в руках боронять рідну землю, захищаючи її суверенітет і територіальну цілісність на сході держави. Своєю мужністю і патріотизмом вони творять нову сторінку історії нашої держави, примножують славу рідного краю. А наш обов’язок - шанувати, пам’ятати і робити все належне для людей, яких торкнулася ця війна».DSCN2542 2Очільник Стрийської райдержадміністрації подякував військовим за виконання службового обов’язку і вручив їм грамоти, подяки, цінні подарунки та відзнаки.

Владика Богдан Манишин Стрийської єпархії УГКЦ з нагоди свята відзнакою «За гідність та патріотизм» нагородив оператора стрийського телебачення Руслана Леськіва за участь у супроводі військових капеланів та висвітлення про них у ЗМІ.

Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко вручив військовим капеланам Стрийщини Почесні медалі ім. військового капелана УГА о.Андрія Бандери за активну громадську позицію та надання волонтерської допомоги.

Слова привітань для захисників звучали також від представників громадськості.